Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

V. Ulusal Duyarlılık Konferansı, Üniversitelerde Sosyal Sorumluluk ve Gönüllülük Temasıyla Gerçekleşecek- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Eğitim » V. Ulusal Duyarlılık Konferansı, Üniversitelerde Sosyal Sorumluluk ve Gönüllülük Temasıyla Gerçekleşecek- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Sabancı Üniversitesi Toplumsal Duyarlılık Projeleri’nin (CIP) düzenlediği V. Ulusal Duyarlılık Konferansı, bu yıl 10 Haziran 2022’de gerçekleşecek. Konferansın bu yılki teması üniversitelerde sosyal sorumluluk ve gönüllülük çalışmaları olacak.

 

Akademi, özel sektör ve sivil toplum örgütlerinde sürdürülen sosyal sorumluluk alanındaki gelişmeler ve farklı çalışma yaklaşımlarının paylaşılmasına yönelik bir diyalog ortamı oluşturmayı amaçlayan Ulusal Duyarlılık Konferansı’nın, Sabancı Üniversitesi Toplumsal Duyarlılık Projeleri tarafından beşincisi düzenleniyor.

 

V. Ulusal Duyarlılık Konferansı’nda sosyal sorumluluk çalışmaları yürüten Türkiye’nin önemli üniversiteleri, özel sektör ve sivil toplum örgütlerinden temsilciler bir araya gelerek sosyal sorumluluk ve gönüllülük alanında çalışmalar yapmak isteyen üniversiteler ile iyi örnekleri, deneyim ve birikimlerini paylaşacak. Konferans Sabancı Üniversitesi’nin Altunizade Dijital Kampüsü’nde 10 Haziran Cuma günü 10.00- 14.45 saatleri arasında gerçekleşecek.

 

Konferansın açılış konuşmalarını Sabancı Üniversitesi Rektör Yardımcısı Fuat Keyman ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Can Ercebe yapacak. Konferansta, “Bir Ders Olarak Sosyal Sorumluluk”, “Proje Paydaşlarının Gözünden Saha Çalışmaları”, “Günü ve Geleceği Yakalamak: Sosyal Sorumlulukta NFT ve Blockchain” konulu 3 ayrı oturum gerçekleşecek.

 

Oturumlarda; Sabancı Üniversitesi Toplumsal Duyarlılık Projeleri Yöneticisi Zeynep Bahar Çelik’in yanı sıra Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden öğretim üyeleri, özel sektör ve sivil toplum örgütleri temsilcileri konuşmacı olarak yer alacak. 10 Haziran Cuma günü Sabancı Üniversitesi’nin Altunizade Dijital Kampüsü’nde gerçekleşecek olan konferans Sabancı Üniversitesi’nin Youtube hesabından da takip edilebilecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

V. Ulusal Duyarlılık Konferansı, Üniversitelerde Sosyal Sorumluluk ve Gönüllülük Temasıyla Gerçekleşecek- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

3. Uluslararası Masal Festivali ‘Masalistanbul’ Başladı- Güncel Haberler Sertifikalı Obezite Danışman Eczacısı olmak için: Online Eğitim Platformu “PharmObesity” Açıldı!- Güncel Haberler Siber güvenlikte en zayıf halka insan- Güncel Haberler Gölcük Belediyesi tarafından düzenlenen Sanat Günleri, “Söğüt Dalı ile Sepet Yapımı” eğitimi ile devam edecek.- Güncel Haberler Gemlik’te muhteşem 19 Mayıs- Güncel Haberler Narlıdere, Yerel İşletmelerinin Gücüyle Gastronomi Merkezi Olacak- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat