Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Van Standı EMITT’e Damga Vurdu- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Van Standı EMITT’e Damga Vurdu- Güncel Haberler
Google News Abone Ol
Doğu Akdeniz Ülkeleri Turizm ve Seyahat Fuarında (EMlTT) Van Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan stant en çok ziyaret edilen illerden biri oldu. Van standı, kültür turları dalında "Bölgenin en iyi destinasyon tanıtımı" ödülüne layık görülürken, Van kedileride adeta fuarın maskotu oldu. 
 
 
Van’ın turizm potansiyelinin en iyi şekilde tanıtılması, kentin turizmini artırmak ve tanıtımına katkı sunmak için Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise 5’inci büyük turizm fuarı EMITT’te katılarak stant açan Van Büyükşehir Belediyesi gayretlerinin meyvesini aldı. Van standını ziyaret eden siyasiler, sanatçılar, tur operatörleri, acenteciler, turizmciler, rehberler yetkililer ile görüşerek bilgi alışverişinde bulundu. Ziyaretçilere fuar boyunca Van’ın meşhur otlu peyniri, balı, cevizi ikram edilirken, Van’dan getirilen dünyaca ünlü Van kedileri ise adeta fuarın maskotu oldu.
 
 
VAN STANDI EMITT’E ÖDÜL ALDI
 
İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde düzenlenen EMITT fuarında, Van standı fuar boyunca ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Binlerce kişinin ziyaret ettiği Van standı fuar yönetimi tarafından da Kültür Turları dalında "Bölgenin en iyi destinasyon tanıtımı" ödülüne layık görüldü.
 
 
EMITT gibi büyük bir fuarda olmanın kent için önemli olduğunu belirten Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mehmet Fatih Çelikel, “Kentimiz hem konumu hem tarihi hem de coğrafyasıyla çok güzel bir şehir. Bizlerde Büyükşehir Belediyesi olarak kentimizin güzelliklerini tarihini tanıtmak için her türlü fırsatı değerlendiriyoruz. Bu yüzdende 2022 EMITT fuarındaki yerimizi aldık. Fuarın ilk gününden bu yana fuarda en çok ziyaret edilen stantlardan biri olduk. Bu da bizi oldukça memnun etti. İnsanlar Van’ı tanıyor farklı güzellikleri barındırdığını biliyor. İnşallah turizmde 2022 yılı bizlere kazanç ve mutluluk getirecek” dedi. 
 
 
Van Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi koordinasyonunda katılımın sağlanan turizm ve seyahat fuarına Valilik ve Büyükşehir Belediyesi ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü katıldı. Stantta Van’ın tarihi, turistik ve kültürel değerlerinin yanı sıra kente özgü coğrafi işaret tescil belgesi almış yöresel ürünler, savatlı gümüş tanıtıldı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Van Standı EMITT’e Damga Vurdu- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

16 Ekim 2022 Dünya Gıda Günü Teması: Kimseyi Arkada Bırakma 800 Milyondan Fazla İnsanın Hayati Sorunu: Açlık- Güncel Haberler İlerleyen Yaşlarda Bu Vitaminleri İhmal Etmeyin- Güncel Haberler Büyükşehir Alanya’da 140 bin meyve fidanı dağıttı- Güncel Haberler Ahmet SAKICI Saha Ziyaretlerine Başladı- Güncel Haberler Enerjisa’nın çocuklara tasarruf bilinci aşılayan projesine Sosyal Fayda ödülü- Güncel Haberler “Bağımsızlığımız herhangi bir tehlikeye girdiğinde diğerlerinin artık önemi kalmaz”- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat