Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

‘Var Bunlar’ beIN Connect’te Başlıyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » ‘Var Bunlar’ beIN Connect’te Başlıyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Yapımını Z Medya’nın üstlendiği yepyeni beIN ORIGINALS dizisi “Var Bunlar”, 21 Temmuz Perşembe gününden itibaren Türkiye’nin dijital içerik platformu beIN CONNECT ekranlarında olacak.

 

“Var Bunlar”da dizinin kahramanları Tufan ve Samet’i canlandıran Giray Altınok ve Kerem Özdoğan, senaryosunu da kaleme aldıkları projede gündelik hayatın detaylarından benzersiz bir komedi çıkarıyor. Bir tür içinden çıkamadıkları bir tekdüzeliğin ortasında sürüklenen iki yakın arkadaşın maceraları, her bölümde izleyici karşısına çıkacak farklı konuk oyuncularla şekillenecek.

beIN ORIGINALS dizisi “Var Bunlar” kahkahanın yeni adresi olacak 

 

Gündelik hayatın içinden çıkılmaz tekdüzeliğine sürüklenen iki yakın arkadaş Tufan ve Samet’in maceralarını konu alan “Var Bunlar”, 21 Temmuz Perşembe günü ilk üç bölümüyle beIN CONNECT’te yayına girecek. Merakla beklenen dizi her hafta yeni bölümleriyle izleyiciyle buluşacak.

 

‘VAR BUNLAR’ BİRİNCİ BÖLÜM – ŞAHİT
 

Bir düğüne katılmak üzere uçak yolculuğu yapan Tufan ve Samet’in gündemi, hangisinin nikah şahidi olacağıdır. Uçakta karşılaştıkları tuhaf yolcular, Tufan’ın geçmişten tanıdığı kabin memuru ve Samet’in uçak korkusu birleşince yolculuk henüz başlamadan bir kabusa dönüşür.

 

‘VAR BUNLAR’ İKİNCİ BÖLÜM – AVUKAT

 

Güzel bir avukatı tavlamak için uğraşan Tufan, bir dava yüzünden aynı avukatla karşı karşıya gelen Samet’i kim olduğunu bilmeden kavgaya çağırır. Fakat avukatın sürpriz hamlesi olayların beklenmedik bir yola girmesine neden olur. 

 

‘VAR BUNLAR’ ÜÇÜNCÜ BÖLÜM – SERGİ

 

Tufan internet çekilişinden kazandığı telefonu satmaya çalışırken başını olmadık belalara sokar. Samet ise kendisine göz kırpan kadını tavlamaya çalışırken şekilden şekile girer.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

‘Var Bunlar’ beIN Connect’te Başlıyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Free Fire’ın Yeni Çağ Kampanyası, 27 Aralık’tan 9 Ocak’a Kadar Devam Ediyor- Güncel Haberler İzmir ekonomisine 100 milyon dolarlık katkı- Güncel Haberler Nilüfer +1 Güz Konserleri Evdeki Saat ve Ceza ile devam ediyor- Güncel Haberler EÜ Sağlık Bilimleri Fakültesinden Ebelik Tarihi Fotoğraf Sergisi- Güncel Haberler Hamilelik Sonrası Dönemde Çiftlerin Birbirini Anlayabilmesinin Yolu Konuşmaktan Geçiyor- Güncel Haberler Kafein Teknoloji “Kafein Akademi” İle Genç Yeteneklere Alan Açıyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat