Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yağmura aldırmadan kadınlar gününü kutladılar- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Yağmura aldırmadan kadınlar gününü kutladılar- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Karşıyaka İş Kadınları Derneği (KAR-İŞKAD) “8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü” nedeniyle yaşamlarını kaybeden tüm kadınlar için lokma döktürdü, dualar okundu.

 

Karşıyaka İş Kadınları Derneği tarafından başta Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım ve yaşamını kaybeden kadınların ruhuna Karşıyaka İZBAN Meydanında yağmura aldırmadan bin kişilik lokma döküldü, dualar okundu, Orman Bölge Müdürlüğü tarafından fidanlar dağıtıldı.

 

Lokma dökümünden önce Karşıyaka Goncalar Cami-i müezzini M. Akif Çukur eşliğinde dualar okundu.

 

KAR-İŞKAD tarafından düzenlenen etkinliğe MHP İlçe Başkanı Akif Yılmaz, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Ahmet Akyüz, Kızılay Karşıyaka Şube Başkanı Kamil Karadeniz, Karşıyakalılar Birliği Derneği Başkanı Mehmet Tekinhan Onan ve halk katıldı.

 

AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Ahmet Akyüz KAR-İŞKAD’lı kadınların kadınlar gününü kutlayarak,  Başkan Nil Güneri’ye bir buket çiçek verdi.

 

Karşıyaka Kaymakamı Ali Rıza Çalışır lokma dökümü sırasında çadırı ziyaret ederek KAR-İŞKAD’ lı kadınlara ve katılanlara teşekkür etti.

 

Amaçlarının lider ve güçlü kadınlar yaratmak için kadınların her zaman yanlarında yer alacaklarını belirten KAR-İŞKAD Başkan Nil Güneri” Karşıyaka İş Kadınları Derneği olarak başta Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım ve kadın cinayetlerinde yaşamını kaybeden kadınlarımıza Allah’tan rahmet dileriz. KAR-İŞKAD olarak amacımız lider ve güçlü kadınlar yaratarak toplumda kadının sesini yükseltmektir.” dedi

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yağmura aldırmadan kadınlar gününü kutladılar- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Çocuklar Gibi Şendiler- Güncel Haberler Elektronik Sigaralar ve Terimleri: Büyükşehir’den Berat Kandili’nde lokma ve helva ikramı- Güncel Haberler Aytaç Şaşmaz bilinmeyenleriyle Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’te- Güncel Haberler Yeşilay’ın 2. Genç Savunuculuk Forumu uzman isimleri bir araya getirdi- Güncel Haberler Rollerin doğru paylaşımı, ailede mutluluğu artırıyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat