Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yaşlılar Haftası Kapsamında Huzurevi Sakinlerine Moral Gecesi Düzenlendi- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Yaşlılar Haftası Kapsamında Huzurevi Sakinlerine Moral Gecesi Düzenlendi- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

18 – 24 Mart Yaşlılar Haftası sebebiyle Malkara Kent Konseyi tarafından 23 Mart 2022 Çarşamba akşamı Malkara Huzurevinde Moral Gecesi düzenlendi.

 

Moral Gecesinde; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve eşi Seda Yurdakul, Belediye Meclis Üyesi Nuran Başkütük, Malkara Kent Konseyi Başkanı Hasan Akçay ve Malkara Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Öznur Akyol yer aldı.

 

Moral Gecesinde Huzurevi sakinleriyle bulunmaktan mutluluk duyduklarını belirten Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; "Yaşlılar Haftası kapsamında Malkara Kent Konseyimiz tarafından düzenlenen moral Gecesinde hep beraber bir araya geldik.

 

Kıymetli büyüklerimize yalnız olmadıklarını bilmelerini ve kendilerinin her zaman değerli olduğunu hissetmeleri için düzenlenen moral gecesinden dolayı Malkara Kent Konseyi Başkanımız Hasan Akçay’a ve birbirinden değerli türküleri seslendiren sanatçılarımıza teşekkür ediyorum.

 

Bu gece bizleri bu yaşımıza kadar getiren değerli büyüklerimizin gözlerindeki mutluluğu görmek bizlere tarifi mümkün olmayan duygular yaşattı. Saygımızı hak eden büyüklerimizin ellerinden öpüyor, sağlıkla dolu uzun ömürler diliyorum." dedi.

 

Söylenen türkülere eşlik ederek moral bulan Huzurevi sakinleri gecenin düzenlemesinde emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Keyifli dakikaların ardından Moral Gecesi programı son buldu.      

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yaşlılar Haftası Kapsamında Huzurevi Sakinlerine Moral Gecesi Düzenlendi- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

21 Nisan Çarşamba Reyting sonuçları Açıklandı! Başkan Öztürk Öğrencilerle Bitlikte Çevre Temizliği Yaptı- Güncel Haberler Sevgi Dolu Duygularla Karşılaşmak Yakınlık Korkusunu Tetikleyebilir- Güncel Haberler Büyükşehir sosyal yardım için 40 adet prefabrik alıyor- Güncel Haberler Dynabook, BT yöneticilerinin ve modern profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılayan Tecra A40-J VE Tecra A50-J modellerini satışa sunuyor- Güncel Haberler Tivibu’da aksiyon dolu eylül- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat