Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yenidoğu Okulları’ndan 1100 Kitap Bağışı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Magazin Haberleri » Yenidoğu Okulları’ndan 1100 Kitap Bağışı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

YENİDOĞU OKULLARI, ÖĞRENCİLERİNE SOSYAL SORUMLULUK VİZYONU AŞILIYOR

 

‘BİR KİTAP BİR HAYAT’ PROJESİNDE ÖĞRENCİLER ELE ELE VERDİ, ŞEHİT BATUHAN ERGİN ANADOLU LİSESİ’NE 1100 KİTAP BAĞIŞLANDI

 

 

Yeni Türkiye Eğitim Vakfı (YETEV) bünyesinde hizmet veren Yenidoğu Okulları, Şehit Batuhan Ergin Anadolu Lisesi’ne ‘Bir Kitap Bir Hayat’ sosyal sorumluluk projesi kapsamında 1100 kitap bağışında bulundu.

 

YETEV bünyesinde faaliyet gösteren Yenidoğu Okulları’nın Şehit Batuhan Ergin Anadolu Lisesi’ne ‘Bir Kitap Bir Hayat’ sosyal sorumluluk projesi kapsamında 1100 kitap bağışında bulunması paylaşım kültürünün en önemli yansıması… Bağışlanan kitaplardan oluşturulan Yenidoğu Kütüphanesi’nin açılışına İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Yenidoğu Okulları Başakşehir Kampüsü’nden sorumlu lise müdürü katıldı.

 

 

ÖĞRENCİLER, AKTİF SORUMLULUK ALDI

Yenidoğu Okulları Başakşehir Kampüsü Edebiyat Öğretmeni Kadriye Alev, sosyal sorumluluk projelerinin nasıl şekillendiği hakkında şu bilgileri verdi: “Eşim; Bayram Alev, Şehit Batuhan Ergin Anadolu Lisesi’nde edebiyat öğretmeni olarak hizmet veriyor. Okulun daha önce veli bağışıyla kurulan bir kütüphanesi olsa da öğrencilerin kişisel gelişimi açısından farklı kaynaklara ihtiyaç duyuluyordu. Yenidoğu Okulları Başakşehir Kampüsü’nden Sorumlu Lise Müdürü Sebiha Tokalı ile bu süreci, eğitime katkı sağlayacak bir sosyal sorumluluk projesi olarak ele aldık. Kendi öğrencilerimizle toplantılar yaptık ve projemizin adını ‘Bir Kitap Bir Hayat’ koyduk. Projenin afişlerini de öğrencilerimiz tasarladı. ‘Kitabını Getir Kurabiyeni Götür’ etkinliği kapsamında öğrencilerimizin kitap bağışında bulunması sürecini hızlandırdık. Bu çerçevede Şehit Batuhan Ergin Anadolu Lisesi’ne edebi metinler, kültürel kitaplar ve kaynak ders kitapları olmak üzere 1100 kitap bağışında bulunduk.”

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yenidoğu Okulları’ndan 1100 Kitap Bağışı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Bahar Toprak;

Bahar Toprak; 30 Mayıs 2023

 • RASTGELE İÇERİKLER

  Foto Resne’nin İzinde İzmir Hikayeleri” Sergisi 28 Ocak 2022 Cuma Günü Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezinde Açıldı- Güncel Haberler Araba Parçaları Nereden Alınır? Kaspersky Managed Detection and Response, Gartner Peer InsightsTM’de en yüksek puanı aldı- Güncel Haberler Global Yatırım Holding 150 milyon TL’lik bono ödemesini gerçekleştirdi- Güncel Haberler Üstün performans etkileyici stille buluştu- Güncel Haberler KOÇ Holding, Türkiye’nin önemli 7 Sivil Toplum Kuruluşunun dijital dönüşümünü hızlandırıyor- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat