Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Yeşilçam yolunda doğa yürüyüşü düzenlendi- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Yeşilçam yolunda doğa yürüyüşü düzenlendi- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Yeşilçam Doğa Yürüyüş ve Bisiklet Yolu’nda vatandaşların katılımıyla doğa yürüyüşü düzenledi.

 

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı ve Toroslar Doğa Sporları Kulübü (TODOSK) iş birliği ile Yeşilçam Doğa Yürüyüş ve Bisiklet Yolu’nun birinci etabında gerçekleştirilen doğa yürüyüşünde vatandaşlar tabiatla iç içe bir gün yaşadı.

 

 

MÜZİK EŞLİĞİNDE DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Ala Geyik Etabı, Gökdere Camisinden 6,7 km yürüyüş esnasında Yeşilçam şarkıları ve Türk Halk Müziğinin unutulmaz eserleri ile vatandaşlar keyifli bir gün geçirdi. Şarkıların ritmine katılan vatandaşlar doyasıya eğlendi. Doğa yürüyüşüne katılan vatandaşlar Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek ve Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı personellerine teşekkür etti.

 

 

YENİ KAYITLAR BAŞLADI

Yeşilçam Doğa Yürüyüşü 3.etap kayıtları ise bugün başlayacak. www.abbsporhizmetleri.com internet adresinden vatandaşlar 2 Nisan Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan etkinliği online müracaat ederek katılabilecek.

 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Yeşilçam yolunda doğa yürüyüşü düzenlendi- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Didim Belediyesi  Cumhuriyet’in 99. Yılını Manuş Baba Coşkusuyla Kutlayacak- Güncel Haberler Cso Ada Ankara  Başkent Kültür Yolu Festivali’ne Hazırlanıyor- Güncel Haberler Kenan Doğulu Maximum UNIQ Açıkhava’da Yazı Başlattı- Güncel Haberler Her Hayırda Bir Hayır Vardır! Kenan Doğulu’nun  gelenekselleşen Caresse Bodrum konseri 20 Ağustos’ta yapılacak- Güncel Haberler Soyer: “Her bir ağaca dair sorumluluğumuz var”- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat