Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

ZUBİZU Üyelerine Setur’dan İndirim Kampanyası- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Ekonomi » ZUBİZU Üyelerine Setur’dan İndirim Kampanyası- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

ZUBİZU üyeleri, Setur’la tatillerini planlayarak otel ve uçak rezervasyonlarında 100 TL’ye varan indirim kazanabiliyor. setur ve Setur mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilen 3.000 TL ve üzeri kış, termal ve doğa oteli rezervasyonları ile 1.500 TL ve üzeri şehir oteli rezervasyonlarında 100 TL; 300 TL ve üzeri tüm yurt içi ve yurt dışı uçak bileti rezervasyonlarında ise 50 TL indirim kazanmak mümkün.

 

Türkiye’nin önde gelen turizm ve seyahat acentesi Setur, seyahate çıkmak isteyen ZUBİZU üyelerine otel rezervasyonu ve uçak bileti rezervasyonlarında indirim fırsatı sunuyor. Kampanya ile ZUBİZU üyeleri, setur ve Setur mobil uygulaması üzerinden gerçekleştireceği 3.000 TL ve üzeri kış, termal ve doğa oteli rezervasyonlarında 100 TL indirim kazanacak. Sevgililer Günü’ne özel kampanya 15 Şubat’a kadar sürecek. Setur, ZUBİZU üyelerine 28 Şubat’a kadar yapılacak 1.500 TL ve üzeri şehir oteli rezervasyonlarında da 100 TL indirim fırsatı sunuyor.  Ayrıca 300 TL ve üzeri tüm yurt içi ve yurt dışı uçak bileti rezervasyonlarında yine 28 Şubat’a kadar 50 TL indirim var. 

 

ZUBİZU, 20 sektörden 500’den fazla markayla yaptığı iş birliğiyle üyelerine indirim kampanyaları, üyelere özel çekiliş ve davetiyeler gibi pek çok ayrıcalık sunarak, modadan beyaz eşyaya, seyahatten dekorasyona, teknolojiden akaryakıta hayatın her alanında üyelerinin yaşam kalitesini artırmaya ve hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Hayatımıza girdiği 2016 yılından bu yana 1 milyondan fazla kişi ZUBİZU’nun özel fırsatlarıyla tatil ve seyahatlerini planladı.

 

Setur ve diğer pek çok kampanyayla ilgili detaylı bilgilere ZUBİZU mobil uygulamasından ulaşılabilir.   

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ZUBİZU Üyelerine Setur’dan İndirim Kampanyası- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Kordondaki Beyaz Ev’den Çocuk Kütüphanesine Uzanan Yolculuk- Güncel Haberler 14 Nisan Çarşamba Reyting sonuçları çıktı mı? Kuruluş Osman ve Sadakatsiz çekişmesi  sürüyor! İnegöl’de Düğün Kültürü Sergisi Açıldı- Güncel Haberler İbb Şehit Tiyatroları’nda Bu Hafta (17-21 Kasım 2021)- Güncel Haberler Uykusuzluk Stresin Etkilerini İkiye Katlıyor- Güncel Haberler İstanbul Teknik Üniversitesi Robot Olimpiyatları 2022 Bitexen Sponsorluğunda 24-25-26 Mart’ta Başlayacak- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat