Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

 26 Mayıs Cuma reyting birincisi belli oldu mu?

Ana Sayfa » Blog »  26 Mayıs Cuma reyting birincisi belli oldu mu?
Google News Abone Ol

26 Mayıs Cuma reyting sonuçları merak içinde bekleniyor! Televizyon izleyicileri dün akşam birbirinden farklı yapımlar arasında seçim yaparak keyifli bir gece geçirdi. Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw, Kızılcık Şerbeti, Ateş Kuşları, Survivor, Yalı Çapkını, Recep İvedik, Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı gibi yapımlar, televizyon kanallarında izleyicilerle buluştu.

Reyting sonuçlarına göre, 26 Mayıs Cuma günü televizyon izleyicileri en çok hangi yapımı izlediği merak konusu oldu.

Televizyon kanallarında yayınlanan yapımların hepsi, en yüksek reytingi almak için mücadele etti. İzleyiciler, sevdikleri programları izlemek için televizyon başına geçerek keyifli bir gece geçirdi. Reyting sonuçlarına göre, hangi yapımın reyting birincisi olduğu henüz açıklanmadı.

Televizyon izleyicileri, her hafta olduğu gibi dün akşam da sevdikleri yapımları izleyerek keyifli bir gece geçirdi. Reyting sonuçlarına göre, dün akşamın en çok izlenen yapımı merak edilirken, TİAK tarafından belirlenen reyting sıralaması, hangi yapımın birinci olduğunu ortaya koyacak. Ancak, henüz reyting sonuçları açıklanmadığı için hangi yapımın birinci olduğu bilinmiyor. Reyting sonuçları kamuoyu ile paylaşıldığında haberimiz güncellenecektir.

26 Mayıs Cuma Reyting sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir

 26 Mayıs Cuma reyting birincisi belli oldu mu? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Haydi çocuklar şenliğe!  Bayraklı’da ‘Çocuk Korosu’ kuruluyor- Güncel Haberler Sınav kaygısına dört formül- Güncel Haberler Aydın Büyükşehir Belediyesi Ücretsiz Üniversite Deneme Sınavı Düzenledi- Güncel Haberler Sığacık Müjdat Gezen’i ayakta alkışladı- Güncel Haberler Julia Sena Yamanoğlu: İslamı bulduğumda kendimi buldum- Güncel Haberler 5 Ağustos Perşembe Reyting Sonuçları! Kazara Aşk mı? Seksenler mi?

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat