Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

29 Haziran 2023 Reyting Sonuçları: MasterChef Türkiye All Star Birinci!

Ana Sayfa » Blog » 29 Haziran 2023 Reyting Sonuçları: MasterChef Türkiye All Star Birinci!
Google News Abone Ol

29 Haziran 2023 tarihinde yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı. İzleyicilerin tercihleriyle belirlenen en çok izlenen yapımlar merak konusu oldu. Hangi kanalın birinci olduğu ise dikkatlerden kaçmadı. İşte dünün reyting birincisi…

Reyting sonuçları, medya gündemini takip edenler ve televizyon izleyicileri tarafından büyük bir merakla bekleniyordu. Diziler, yarışma programları ve haber bültenleri arasında yapılan rekabet sonucunda 29 Haziran’ın kazananları belli oldu.

29 Haziran Perşembe günü yayınlanan programların reyting sonuçları açıklandı. Total’de birinci sırada TV8’de yayınlanan “MasterChef Türkiye All Star” yer aldı. İkinci sırada TRT 1’de ekranlara gelen “Kendi Düşen Ağlamaz” bulunurken, üçüncü sırada ise Show TV’de yayınlanan “Güldür Güldür Show” tekrar bölümü yer aldı.

AB kategorisinde ise birinci sırada yine “MasterChef Türkiye All Star” yer alırken, ikinci sırada “Kendi Düşen Ağlamaz” ve üçüncü sırada ise “Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber” bulunuyor.

29 Haziran 2023 Reyting Sonuçları

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamasının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting nedir?

Reyting, televizyon programlarının izlenme oranlarının ölçüldüğü bir sistemdir. Bu sistem, bir TV programının kaç kişi tarafından izlendiğini ve bu izleyicilerin yaş ve cinsiyet gibi demografik özelliklerini ölçerek, programların popülerliklerini ve tercih edilme oranlarını belirler. Reyting sonuçları, televizyon kanallarının program seçimleri, reklam fiyatları ve diğer kararlarına yön verir ve televizyon endüstrisinde önemli bir etkiye sahiptir

29 Haziran 2023 Reyting Sonuçları: MasterChef Türkiye All Star Birinci! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Gebze Center AVM’de Başlasın Alışveriş Gelsin Hediye Kampanyası- Güncel Haberler Bayrampaşa’da Çanakkale Zaferi törenle kutlandı- Güncel Haberler Dassault Systèmes’dan Üst Düzeyde Önemli Atamalar- Güncel Haberler ISS Grup İnsan ve Kültür Başkanlığına yeni atama- Güncel Haberler Malkara Belediye Akademisi’nin düzenlediği kurslar başladı- Güncel Haberler İsmail Akbay Anısına Tirilye’de Bilim Buluşması- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat