Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

4 Mevsim Kocaeli XI. Ulusal Fotoğraf Yarışması başlıyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » 4 Mevsim Kocaeli XI. Ulusal Fotoğraf Yarışması başlıyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Geleneksel 4 Mevsim Kocaeli Fotoğraf Yarışması, bu yıl ‘’Turist Gözüyle Kocaeli’’ temasıyla düzenleniyor

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Fotoğraf Sanatı Derneği (KASK),  Gölcük Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (GFSD) iş birliği ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) desteği ile "Turist Gözüyle Kocaeli” temalı ödüllü fotoğraf yarışması düzenliyor. Kocaeli’nin doğal, tarihi, turistik, sosyal ve kültürel öğelerini belgeleyerek kentimizin tanınmasını sağlamak ve turist gözünden de görmek amacı ile 4 Mevsim Kocaeli Ulusal Fotoğraf Yarışması gerçekleşiyor. 11. kez düzenlenecek yarışma ile kente ait bir görsel bellek oluşturup fotoğraf sanatına katkıda bulunulması amaçlanıyor. Yarışmaya son başvuru tarihi ise 13 Kasım Pazar.

 

TEMA: TURİST GÖZÜYLE KOCAELİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl 11.’sini düzenlediği Dört Mevsim Kocaeli Fotoğraf Yarışmasının teması belli oldu. Bu sene “Turist Gözüyle Kocaeli” olarak belirlenen tema, fotoğraf tutkunlarına farklı bir perspektiften bakmayı sağlayacak. İlçeleriyle birlikte tüm turizm potansiyellerini içinde barındıran Kocaeli’nde bu yılki fotoğraflar merakla bekleniyor.

 

3 KATEGORİDE YARIŞILACAK

Ulusal yarışmada Mavi Bayraklı plajları, 2500+km doğa turizm parkurları, kültürel zenginlikleri, geçmişten günümüze gelen tarihi, festivalleri, fuarları, zengin biyo çeşitliliğiyle dört mevsim turizm şehri olan Kocaeli’nin turizm değerlerinin belgelenmesi hedefleniyor. Yarışmanın kategorileri de tüm bu unsurları kapsayacak şekilde belirlendi. Bu yıl on birincisi gerçekleşecek olan ‘4 Mevsim Kocaeli Ulusal Fotoğraf Yarışması’na katılacak fotoğraf severler, Kocaeli’de Doğa ve Manzara, Kocaeli’de Yerel ve Kültürel Yaşam ve Kocaeli’de Tarih olmak üzere 3 kategoride yarışacak.

 

ÖDÜLLER SİZİ BEKLİYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, Turizm ve Doğal Yaşam Alanları Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen fotoğraf yarışmasında Kocaeli’nin turistik değerleri bir fotoğrafçı ve turist gözüyle yarışacak. Her kategoride birinci 10.000 TL, ikinci 7.500 TL, üçüncü 5.000 TL para ödülü kazanırken, yine her kategori de 2.000 TL ödülü olan 2 mansiyon verilecek. Sergileme ve satın almalar ise 350 TL olacak.

 

BÜYÜKŞEHİR ÖZEL ÖDÜLÜ

Dört Mevsim Kocaeli Fotoğraf Yarışmasına bu yıl Büyükşehir özel ödülü eklendi. Her kategori için 1 adet verilecek Büyükşehir Belediyesi Özel Ödülü, 2.500 TL olarak belirlendi.

 

SON BAŞVURU “13 KASIM”

Yarışmaya katılım  http://4mevsim.kocaeli.bel.tr adresinden dijital ortamda ve JPEG formatında yapılacak. 0262 31810 00 (2338-2308) numaradan da bilgi edinilebilecek yarışmaya dair tüm bilgiler  http://4mevsim.kocaeli.bel.tr  web sayfasında yer alıyor. Son katılım tarihi 13 Kasım 2022 olan yarışmanın seçici kurulu 20 Kasım tarihlerinde dereceye giren fotoğrafları belirleyecek. 23 Kasım’da sonuç bildirgesi yayınlanacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

4 Mevsim Kocaeli XI. Ulusal Fotoğraf Yarışması başlıyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Kartepe’de KDV İndirimi Denetimlerine Başladı- Güncel Haberler Babacan’dan Yeneroğlu’na ve vatandaşlara yönelik hukuksuzlukla ilgili açıklama: ‘Türkiye Cumhuriyeti, hukuk tanımazların devlet katında görev yapacağı yer değildir’- Güncel Haberler Bir Buket Çiçek Hayallere Destek Olabilir mi? Dedik Olabilir!- Güncel Haberler 11 Mart reyting sonuçları açıklandı mı? Aziz, Aşk Mantık İntikam, Arka Sokaklar reyting sıralaması nasıl? Şila’yı yakarak katleden caniye Seferihisarlılardan tepki- Güncel Haberler Küresel lojistik devinde atama- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat