Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

6 Aralık Salı günlük reyting sonuçları! Ben Bu Cihana Sığmazam mı, Üç Kız Kardeş mi, Baba mı, Gecenin Ucunda mı? Lider kim?

Ana Sayfa » Reyting » 6 Aralık Salı günlük reyting sonuçları! Ben Bu Cihana Sığmazam mı, Üç Kız Kardeş mi, Baba mı, Gecenin Ucunda mı? Lider kim?
Google News Abone Ol
6 Aralık Salı günlük reyting sonuçları! Ben Bu Cihana Sığmazam mı, Üç Kız Kardeş mi, Baba mı, Gecenin Ucunda mı? Lider kim?

6 Aralık 2022 Salı reyting sonuçları merak ediliyor. Salı akşamı Atv ekranlarında Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi, Kanal D ekranlarında Üç Kız Kardeş dizisi ve Tv8’de ise MasterChef yeni bölümü ekrana geldi. İddialı iki diziden hangisinin zirvede olacağı seyirci tarafından merakla araştırılıyor. Peki, reytingler açıklandı mı? Ben Bu Cihana Sığmazam mı, Üç Kız Kardeş mi, MasterChef mi, zirve kimin? Reyting sıralaması nasıl?

6 Aralık Salı günlük reyting sonuçları

TOTAL İLK 10 PROGRAM
1 BEN BU CIHANA SIGMAZAM ATV
2 ESRA EROL’DA ATV
3 FAS-ISPANYA FIFA 2022 DUNYA KUPASI KARSILASMASI TRT 1
4 UC KIZ KARDES KANAL D
5 PORTEKIZ-ISVICRE FIFA 2022 DUNYA KUPASI KARSILASMASI TRT 1
6 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
7 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
8 ATV ANA HABER ATV
9 UC KIZ KARDES (OZET) KANAL D
10 BABA SHOW TV

AB İLK 10 PROGRAM
1 PORTEKIZ-ISVICRE FIFA 2022 DUNYA KUPASI KARSILASMASI TRT 1
2 FAS-ISPANYA FIFA 2022 DUNYA KUPASI KARSILASMASI TRT 1
3 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
4 UC KIZ KARDES KANAL D
5 BEN BU CIHANA SIGMAZAM ATV
6 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
7 ESRA EROL’DA ATV
8 FIFA 2022 DUNYA KUPASI OZETLERI (TKR) TRT 1
9 BABA SHOW TV
10 MASTERCHEF TURKIYE TV8

20+ABC1 İLK 10 PROGRAM
1 FAS-ISPANYA FIFA 2022 DUNYA KUPASI KARSILASMASI TRT 1
2 PORTEKIZ-ISVICRE FIFA 2022 DUNYA KUPASI KARSILASMASI TRT 1
3 BEN BU CIHANA SIGMAZAM ATV
4 SELCUK TEPELI ILE FOX ANA HABER FOX
5 UC KIZ KARDES KANAL D
6 ESRA EROL’DA ATV
7 MUGE ANLI ILE TATLI SERT ATV
8 MASTERCHEF TURKIYE TV8
9 BABA SHOW TV
10 UC KIZ KARDES (OZET) KANAL D

Hafta içi ve hafta sonu her gün saat 10.30 ve 11.00’de Reyting Tv’de sizlerle. Not: TİAK’ın aldığı karar nedeniyle reyting sıralamalarının detaylarını ve ilk 100 program sıralaması yayınlamıyoruz.

Reyting Nedir ?

Tv yayıncılığın olmazsa olmazı olan reyting Türkçe’ye İngilizceden gelmiş bir sözcüktür. Kelime anlamı olarak reyting kısacası rating; derece, derecelendirme yada puanlama anlamlarına gelmektedir.

Türkiye’de daha fazla Tv ile ilişkilendirilen reyting; izleniş durumu, izlenme oranı anlamlarına da gelmektedir. Yani Türkiye’de reyting diyince ilk akla gelen mevzu Tv reytingidir. Bizdeki manasıyla reytingin bir öteki tanımı; “herhangi bir tv kanalının izlenme oranının tamamı” şeklindedir. Z kanalında gösterilen A programının izlenme payının yüzdesi o programın ve kanalın reytingini belirler.

Reyting Nasıl Ölçülür?

Reyting, ülkemizde rastgele bir şekilde veya kura çekimi yapılarak belirlenmiş kişilerin hanelerine yerleştirilen özel cihazlar ile ölçülür.

Reyting TDK Sözlük Anlamı Nedir?

Reyting kelimesinin sözlük anlamı derecelendirme ve izlenme oranıdır.

6 Aralık Salı günlük reyting sonuçları! Ben Bu Cihana Sığmazam mı, Üç Kız Kardeş mi, Baba mı, Gecenin Ucunda mı? Lider kim? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Beyin sağlığı için bu tavsiyelere dikkat!- Güncel Haberler 4 Eylül Pazar Reyting sonuçları: Günün Lideri Tozluyaka “Ötekilerin Kahramanı” Gölcüklü Tiyatroseverlerle Buluştu- Güncel Haberler EÜ’de “İstiklal Marşı’na Kavramlarla Bakmak” sempozyumu- Güncel Haberler Çocuk Hakları Günü’nde sanatla buluştular- Güncel Haberler Sigara Tüketiminde Birinciyiz- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

1 Haziran Perşembe Reyting Mücadelesi: Camdaki Kız, Gülcemal, Yüz Yıllık Mucize ve Survivor Arasında En Çok İzlenen Hangisi Oldu? 31 Mayıs 2023 Çarşamba Günü Televizyon Reyting Savaşı: Hangi Yapım Birinci Oldu? 30 Mayıs Salı Reyting sonuçları: Ben Bu Cihana Sığmazam Total’de Lider! 29 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı: Ömer Dizisi Reytinglerde Zirveye Oturdu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - İstanbul Evden Eve Nakliyat - Fethiye Kiralık Villa - İstanbul Eşya Depolama - Kore Kozmetik Ürünleri - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat