Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

ABD Enflasyonu-Biden’ın Kripto Kararnamesi ve Bitcoin’e Etkisi- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Ekonomi » ABD Enflasyonu-Biden’ın Kripto Kararnamesi ve Bitcoin’e Etkisi- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Huobi Global Araştırma Müdürü Beste Naz Süllü değerlendirmesinde: "Piyasalarda denge lafını sarfetmek şu sıralar oldukça zor çünkü ye dipleri ya da zirveleri yaşıyoruz.

Petrol fiyatları 10’un üzerinde düşüş kaydederken bu sabah Asya piyasalarında 3-4 arası kazançların olduğu görülüyor. Kripto paralarda da dün 45.000 seviyesine giden Bitcoin 43.000 seviyesinden dönüş gerçekleştirerek anlık olarak 38.800 seviyesine geriledi. Bu düşüşle birlikte ilk olarak 50 milyon dolarlık long(alış) pozisyonu likidite oldu.

 

ABD’de merakla beklenen başkanlık emri kararnamesi geçti. Biden bu raporu 10 bölüme ayırarak içerisine hedeflerin  politikaların ve CBDC gibi konuları eklemiş ve Ripple CEO’sunun da tabirine göre ‘ilham verici’ açıklama yaptı.

 

Bu bölümlerde tehditkar olabilecek bir dile rastlamadık. Bugün ABD’de TÜFE günü; manşet ve çekirdek enflasyonda sert yükseliş bekleniyor ama dikkat, bu enflasyonun içinde Ukrayna savaş krizi, gıda, petrol ve emtia fiyatlarındaki artış olmayacak. Buna rağmen manşet veride beklentilerin çok ötesinde sapma görürsek piyasa mart ayı ve sonrası için 50bp artış beklentisini fiyatlamaya geçebilir ve bu Bitcoin başta olmak üzere genel kripto para piyasasını olumsuz etkileyebilir. Bitcoin mevcut olarak 38.600-43.000 aralığında sıkışmış bulunmakta.

 

Beklentilerimize göre 46.000 seviyesi kırılmadığı sürece 30.000 bandına yakın olacağız. Bitcoin cüzdanlarında alımlar olsa da halen daha para çıkışı devam ediyor. Bu durum bir türlü 40.000 seviyesinin üzerine kalıcı olarak çıkamamıza sebep oluyor."

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

ABD Enflasyonu-Biden’ın Kripto Kararnamesi ve Bitcoin’e Etkisi- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Koç Holding ve Microsoft Arasında Girişimlere Yönelik İş Birliği- Güncel Haberler 31 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları 6000 mAh mega pili ve 57 gün bekleme süresi ile realme C15 geliyor Head&Shoulders NR1 Video Müzik Ödülleri’ne geri sayım başladı- Güncel Haberler Kurtuluş meşalesi 19 Mayıs’ta yandı- Güncel Haberler 2 Ekim’de yeniden Bilkent Sahne Ast’ta buluşalım- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat