Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Adım Farah Dizisi Tanıtımı

Ana Sayfa » Dizi Film Haberleri » Adım Farah Dizisi Tanıtımı
Google News Abone Ol
Adım Farah Dizisi Tanıtımı

2022 yılında iptal edilen dizilerin yerini daha sağlam projelerle doldurmak isteyen Fox TV, ses getirecek bir yapıma imza atıyor. The Cleaning Lady adlı dizinin uyarlaması şeklinde çekimleri 5 Ocak 2023 Perşembe günü resmen başlayacak olan Adım Farah dizisi konusu ve oyuncuları yavaş yavaş netleşmeye başlıyor.

Adım Farah Dizisi Konusu

Fox Tv’de ekranlara gelecek olan Adım Farah dizisi konusu bir uyarlama olmasıyla dikkat çekiyor. Göçmen bir kadının hikayesini konu edinen yapımda, duygusal öğelerin dikkat çekeceği belirtiliyor. Bir hayatta kalma mücadelesine tanıklık edeceğimi dizinin konusu kadar oyuncu kadrosu da dikkat çekici olmaya başlad.

Adım Farah Dizisi Oyuncuları

Fox TV’nin yeni projesi olan Adım Farah dizisi oyuncuları birer birer kesinleşmeye başladı. Çekimleri başlayacak olan dizinin başrollerinde Demet Özdemir ve Engin Akyürek yer alacak.

En son Doğduğun Ev Kaderindir adlı yapımda Zeynep rolünü oynayan Demet Özdemir ile Sefirin Kızı adlı dizide Sancar rolünü oynayan Engin Akyürek başrolleri paylaşıyor.

Bu ikiliye eşlik edecek isimlerden ikisi daha belli oldu. Tüm Türkiye’nin Peker Pekmez olarak tanıdığı, en son Zeytin Ağacı dizisinde Zaman Bey rolünü canlandıran Fırat Tanış, dizin başrolünde yer alıyor.

Ayrıca en son Yazgı dizisinde Yusuf rolünde gördüğümüz Alper Türedi de Adım Farah dizisi oyuncuları arasında katıldı.

Adım Farah Dizisi Yayın Tarihi

Çekimleri 5 Ocak (yarın) başlayacak olan Adım Farah dizisi yayın tarihi henüz belli olmamıştır. Ayrıca dizinin hangi güne yerleştirileceği de halen merak konusudur.

 

 

Ekleyen :Muhammet YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Adım Farah Dizisi Tanıtımı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yeni çevrimiçi program 3×2: Topoğrafya İstanbul Modern Sinema’da- Güncel Haberler Panasonic Life Solutions Türkiye yeni nesil simülasyonla A-Tech fuarına katılıyor- Güncel Haberler İsmail Tunçbilek; “Dokuz yaşından beri bağlamayla oyun oynuyorum.”- Güncel Haberler Kronik Ağrılara Etkili Çözüm ‘’Tahin’’ ve ”Su”- Güncel Haberler Hibrit çalışma modelinde siber güvenlik nasıl sağlanacak?- Güncel Haberler Osmangazi’de ‘Sevda Şarkıları’- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat