Adım Farah Dizisi Tanıtımı

04.01.2023

0 Yorum

Fox Tv’de ekranlara gelecek olan Adım Farah dizisi konusu bir uyarlama olmasıyla dikkat çekiyor.

Adım Farah Dizisi Tanıtımı

2022 yılında iptal edilen dizilerin yerini daha sağlam projelerle doldurmak isteyen Fox TV, ses getirecek bir yapıma imza atıyor. The Cleaning Lady adlı dizinin uyarlaması şeklinde çekimleri 5 Ocak 2023 Perşembe günü resmen başlayacak olan Adım Farah dizisi konusu ve oyuncuları yavaş yavaş netleşmeye başlıyor.

Adım Farah Dizisi Konusu

Fox Tv’de ekranlara gelecek olan Adım Farah dizisi konusu bir uyarlama olmasıyla dikkat çekiyor. Göçmen bir kadının hikayesini konu edinen yapımda, duygusal öğelerin dikkat çekeceği belirtiliyor. Bir hayatta kalma mücadelesine tanıklık edeceğimi dizinin konusu kadar oyuncu kadrosu da dikkat çekici olmaya başlad.

Adım Farah Dizisi Oyuncuları

Fox TV’nin yeni projesi olan Adım Farah dizisi oyuncuları birer birer kesinleşmeye başladı. Çekimleri başlayacak olan dizinin başrollerinde Demet Özdemir ve Engin Akyürek yer alacak.

En son Doğduğun Ev Kaderindir adlı yapımda Zeynep rolünü oynayan Demet Özdemir ile Sefirin Kızı adlı dizide Sancar rolünü oynayan Engin Akyürek başrolleri paylaşıyor.

Bu ikiliye eşlik edecek isimlerden ikisi daha belli oldu. Tüm Türkiye’nin Peker Pekmez olarak tanıdığı, en son Zeytin Ağacı dizisinde Zaman Bey rolünü canlandıran Fırat Tanış, dizin başrolünde yer alıyor.

Ayrıca en son Yazgı dizisinde Yusuf rolünde gördüğümüz Alper Türedi de Adım Farah dizisi oyuncuları arasında katıldı.

Adım Farah Dizisi Yayın Tarihi

Çekimleri 5 Ocak (yarın) başlayacak olan Adım Farah dizisi yayın tarihi henüz belli olmamıştır. Ayrıca dizinin hangi güne yerleştirileceği de halen merak konusudur.

 

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ