Adım Farah Oyuncu Kadrosu Genişliyor

09.01.2023

0 Yorum

Adım Farah oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor.

Adım Farah Oyuncu Kadrosu Genişliyor

Yeni yayın döneminde FOX TV ekranlarında yer alacak olan Adım Farah oyuncu kadrosu genişlemeye devam ediyor. Her gün yeni isimlerin katıldığı dizinin çekimleri de resmen başlamış bulunuyor. Adım Farah dizisi konusu ile zaten gündem olmayı başarmıştı.

Adım Farah dizisi yayın tarihi henüz belli olmasa da, çekimlerinin başlamış olması tarihin çok ileride olacağı mesajını vermiyor. İzleyicilerin sosyal medyada yaptığı yorumlar neticesinde dizinin 5-6 hafta içerisinde, yani Şubat ayı içerisinde başlayacağı ön görülüyor.

Bu yazıda neler var?

Adım Farah Dizisi Oyuncuları

Adım Farah dizisi oyuncuları her gün açıklanmaya devam ediyor. Daha önce Demet Özdemir, Engin Akyürek ve Fırat Tanış gibi önemli isimlerin imza attığı projenin yeni oyuncuları da belli olmaya başladı. Dizide göçmen bir kadını canlandıracak olan Demet Özdemir, Farah ismiyle ekranlarda olacak.

Çocuğuyla birlikte hayat mücadelesinin konu edinildiği dizide Farah’ın oğlunu oynayacak oyuncu da belli oldu. Farsça konuşabilen bir oyuncu aranıyor olması nedeniyle bu rolün sahibi Rustin Paknahad oldu.

 

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ