Alparslan Büyük Selçuklu Kont Leon Kimdir?

11.01.2023

0 Yorum

Dizinin hikayesine Türk düşmanı bir komutan olarak dahil olan Alparslan dizisi Kont Leon karakterine Özgür Çevik hayat verecek.

Alparslan Büyük Selçuklu Kont Leon Kimdir?

Pazartesi günlerinin reyting rekortmeni Alparslan Büyük Selçuklu dizisi kadrosunu genişleterek yoluna dolu dizgin devam ediyor. Diriliş serisinin ardından yine TRT ekranlarında yayına giren Alparslan dizisi seyricileri ekran başına kilitliyor. Alparslan Büyük Selçuklu Kont Leon kimdir konulu bu yazımızda, diziye yeni katılan oyuncuyu yakından tanıyalım.

Alparslan Dizisi Kont Leon Kimdir?

Dizinin hikayesine Türk düşmanı bir komutan olarak dahil olan Alparslan dizisi Kont Leon karakterine Özgür Çevik hayat verecek. 41 yaşındaki şarkıcı/oyuncu daha önce çok sayıda dizi projesinde yer alarak başarılı roller çıkarmıştı. En son Disney+ kanalındaki Kaçış dizisinde yer alan Özgür Çevik, bu kez de Alparslan dizisi ile yeniden izleyici karşısına çıkıyor.

Özgür Çevik Nerelerde Oynadı?

Yabancı Damat dizisindeki Niko rolüyle ekranlara merhaba diyen yakışıklı oyuncu, ardından onlarca farklı projede yer alarak ekranlarda kendini unutturmadı. Disney+ ekranlarındaki Kaçış dizisinin ardından Alparslan Büyük Selçuklu kadrosuna dahil olan Özgür Çevik nerelerde oynadı sorusunun cevabı şöyle sıralanabilir:

Kavak Yelleri, Avrupa Yakası, Leyla ile Mecnun, Ben de Özledim, Kırgın çiçekler, Can Kırıkları, Yeşilçam, İyilik ve daha onlarca farklı dizi projesi…

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ