Arıza Dizisi Oyuncuları İsimleri! Tolga Sarıtaş Kimdir? Ayça Ayşin Turan Kimdir?

19.08.2020

0 Yorum

Ayça Ayşin Turan ve Tolga Sarıtaş’ın başrollerinde olduğu Arıza dizisinin tanıımı çıktı. Birtakım kötü adamlar ve ailesi, şerefi için yaşayan bir Ali Rıza göreceğiz gibi duruyor. Bir de bu delikanlının aşkı…

Arıza Dizisi Oyuncuları İsimleri! Tolga Sarıtaş Kimdir? Ayça Ayşin Turan Kimdir?

O3 Medya yapımcılığında olan Arıza dizisini Recai Karagöz yönetiyor. Senaryosunu ise Ozan Aksungur kaleme alıyor. Dizinin başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Tolga Sarıtaş var. Ayrıca Arıza dizisi oyuncuları isimleri arasında Ahmet Mümtaz Taylan, Levent Can gibi ustaların yanında Dilara Aksüyek, Olgun Toker, Murat Daltaban gibi yetenekli ve renkli oyuncular var.

AİLE VE ŞEREF…SADECE BUNUN İÇİN YAŞANIR…SADECE BUNUN İÇİN ÖLÜNÜR…

Bu yazıda neler var?

Arıza Dizisi Oyuncuları İsimleri!

  • Tolga Sarıtaş (Ali Rıza Altay)
  • Ayça Ayşin Turan (Halide Gürkan)
  • Ahmet Mümtaz Taylan (Haşmet Gürkan)
  • Olgun Toker (Burak Ersoylu)
  • Levent Can (Fuat Ersoylu)
  • Murat Daltaban (Muzaffer Cura)
  • Dilara Aksüyek (Füsun Yılmaz)

Arıza Dizi Oyuncuları Arıza Kimdir ?

Afişteki slogandan da anlayabileceğimiz gibi ailesi ve şerefi için yaşayan bir delikanlı ve birlik kavramını ön planda göreceğiz. Tanıtımımızın başında acelesi olan bir kadın bir taksiye biner ve muhtemelen tanışma orada gerçekleşir. Ailesi ve kardeşlerine ömrünü adayan bir Ali Rıza görüyoruz. Ayrıca Olgun Toker’in canlandırdığı karakterin çok ta masum bir karakter olmadığını anlıyoruz. Kadına şiddete karşı duran adamları severiz.  Ali Rıza had bildiriyor ve güzel bir dayak atıyor. Üst mevkiden zengin adamların olduğunu söyleyebiliriz. Büyük bir düğün var ve bakalım bu düğünde neler yaşanacak? Ali Rıza gözünü karartıp o düğüne gidecek.

GENEL BAKIŞ

Arıza oyuncu kadrosu oldukça dikkat çekiyor. İçerde, Ramo ve Çukur’u düşünürsek kendine yakışan bir kanal seçmiş. Konusunun daha net anlaşılması için ilk bölümlerin izlenmesi gerektiğini düşünüyorum. Çift sevilecek gibi duruyor fakat Zemheri  ve  Ferhat ile Şirin gibi ters köşe yapıp kısa zamanda da bitebilir. Usta isimler hem kamera arkasında hem kamera önünde. Oyuncular diziyi kurtarır mı bilinmez ki, Arıza Dizisi Oyuncuları İsimleri bi hayli usta isimler. Eğer senaryo kısırlaşırsa zor. Umarım akıcı ve sıcak bir dizidir. Soğuk ve şiddetin, silahın daha az kullanıldığı diziler görmek ümidiyle…

Dizi reytinglerini merak edenlerden iseniz  reyting kategorimize göz atmayı unutmayınız.

Yazar: Meltem Güner

Meltem Güner1997 yılında İstanbul'da doğdum.Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim.Senaryo Yazarlığı eğitimi alıyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ