Ateş Kuşları Dizisi Yine Yönetmen Değiştirdi

06.01.2023

0 Yorum

Konusu, fragmanı ve oyuncu kadrosu ile büyük ilgi görmesi beklenen Ateş Kuşları dizisi yayın tarihi resmen açıklandı.

Ateş Kuşları Dizisi Yine Yönetmen Değiştirdi

Cuma akşamları saat 20’de hayranlarını ATV ekranlarında kilitleyecek Ateş kuşları dizisi konusu orijinal olması nedeni ile daha yayınlanmadan bile büyük ilgi görmüştü. Sokak çocuklarını konu edinen dizinin nasıl bir çıkış yapacağı büyük heyecanla bekleniyor.

Ateş kuşları yayın tarihi 13 Ocak 2023 olarak duyurulmuştu. Çekimleri çok öncesinde başlayan dizi, henüz 1 bölümü bile yayınlanmadan 2. Kez yönetmen değiştirdi. Mehmet Bozdağ yapımcılığındaki filmin ilk yönetmenlik görevi Emir Khalilzadeh’e ve senaryo yazarlığı ise Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem’e verilmişti.

Senaryo ekibi yoluna devam ederken, basında açıklanmayan nedenlere bağlı olarak yönetmen koltuğuna Benal Tairi oturtulmuştu. Şirketten gelen son açıklamaya göre ise 2. Kez yönetmen değiştiren dizi henüz yayınlanmadan 3. Yönetmeniyle çalışmaya başladı. Ateş Kuşları yeni yönetmeni Gökhan Ayiz olarak belirlendi.

Ateş Kuşları Yayın Tarihi Belli Oldu

Konusu, fragmanı ve oyuncu kadrosu ile büyük ilgi görmesi beklenen Ateş Kuşları dizisi yayın tarihi resmen açıklandı. 13 Ocak Cuma günü ilk bölümüyle ATV ekranlarında yayınlanacak. Aynı gün saat 22’de ise ilk bölüm tekrarına yer verilecek.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ