Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

ATEŞ KUŞLARI’NIN GÜLAYŞE’Sİ VE BARBAROS’U DİZİ HAKKINDA ÇIKLAMALARDA BULUNDU

Ana Sayfa » Dizi Film Haberleri » ATEŞ KUŞLARI’NIN GÜLAYŞE’Sİ VE BARBAROS’U DİZİ HAKKINDA ÇIKLAMALARDA BULUNDU
Google News Abone Ol
ATEŞ KUŞLARI’NIN GÜLAYŞE’Sİ VE BARBAROS’U DİZİ HAKKINDA ÇIKLAMALARDA BULUNDU

Atv ekranlarında 13 Ocak Cuma günü izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Ateş Kuşları dizisinin başrol oyuncularından İlayda Alişan ve Burak Tozkoparan rolleri hakkında açıklamalarda bulundu.

Yapımını Bozdağ Film’in, yapımcılığını Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği Ateş Kuşları, atv ekranlarında 13 Ocak Cuma günü ekran yolculuğuna başlıyor. Duygu yüklü hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla, sezonun en çok konuşulacak dizileri arasında yerini alan Ateş Kuşları’nın Gülayşe’si “İlayda Alişan” ve Barbaros’u “Burak Tozkoparan” rolleri hakkında ilk kez konuştu.

“İnanılmaz bir mücadele hikayesi var”

İzleyiciyi duygu yüklü bir dizi beklediğinden bahseden İlayda Alişan; “Bazı sahnelerde burnumuzun direği sızlayacak, bazı sahnelerde ise bu çocukların hayatla mücadelesi olmasına rağmen, kendi aralarında birbirlerine bu kadar bağlı kalmış olması seyirciyi hüzünlendirirken gülümsetecek. Bu dizide inanılmaz bir mücadele hikayesi var. Bu kadar derinden işlenmiş bir proje hiç okumamıştım. Gülayşe daha bebek iken çöpe bırakılıyor ve sokak çocukları onu çöpte bulup büyütüyor. Sıcacık bir aile ortamı veriyorlar ama Gülayşe aslında sokakta büyüdüğü için hiçbir duyguyu bilmiyor. Bildiği tek şey ailesi olarak gördüğü sokak çocuklarının ona öğrettiği güven, şefkat ve sevgi. Onlarla birlikte büyürken birden bir karakterimiz geliyor ve Gülayşe o karaktere aşık oluyor” şeklinde konuştu.

ateş kuşları barbaros

“Kan bağına gerek olmadan, aile nasıl olur duygusunu bu dizide çok net görebiliriz”

Dizinin Barbaros’u Burak Tozkoparan ise, “İlk tanıtımda ve ikinci tanıtımda duygusal olarak çok etkilendim ve bu projenin bir derdi olduğunu, bir şeylere dokunmak istediğini çok net anladım. Gerçekten çok hoş, çok tatlı bir aile dizisi de diyebiliriz. Kan bağına gerek olmadan, aile nasıl olur duygusunu bu dizide çok net göreceğiz. Ben bu dizide Barbaros karakterini canlandırıyorum. Karakterim, birazcık daha dallı budaklı, iki dünya arasında bir köprü oluşturuyor. Problemli bir geçmişi var, derdi var, bir hedefi var, bir amacı var ve bunun peşinden koşmaya adeta yemin etmiş bir adam. Hayallerinin peşinden koşuyor” açıklamalarında bulundu.

ateş kuşları

Duygu yüklü ve farklı hikayesiyle dikkat çeken, seyircinin büyük bir heyecanla beklediği dizinin konusu ise şöyle;

Sokak çocuklarının çoğu yirmi yaşını görmez. Görenlerin de yaşadığı söylenemez. Uyuşturucu, şiddet, cinsel taciz, açlık, soğuk… Sokak çocuklarının kaderi ya mapustur ya mezar… Bu çocuklardan beş tanesi, bu kadere karşı koymayı başarır. Bu hikaye, kendilerine “Köksüzler” diyen beş sokak çocuğunun, çöplükte kırk günlük bir bebek bulmalarıyla başlar. Ateş kuşları, “Köksüzler”in acı ve zorluklarla örülü kaderlerine karşı dimdik durmaya çalışırken umut dolu bir aileye “Ateş kuşlarına” dönüşme öyküsüdür.

 

Yapımı Mehmet Bozdağ’a, proje tasarımı ve senaryosu Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem’e ait; yönetmenliğini Gökhan Ayiz’in yaptığı Ateş Kuşları’nın başrollerini İlayda Alişan, Hande Soral, Burak Tozkoparan, Görkem Sevindik paylaşırken dizide ayrıca Erdem Şanlı, Emir Çubukçu, Nizam Namidar, Serkan Ercan, Ahmet Saraçoğlu gibi başarılı oyuncular da yer alıyor.

 

ATEŞ KUŞLARI’NIN GÜLAYŞE’Sİ VE BARBAROS’U DİZİ HAKKINDA ÇIKLAMALARDA BULUNDU - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çevrimiçi Etkinlik: “Evde Kitaplık Düzenleme Atölyesi”- Güncel Haberler Korkmaz: Büyükakın’ın yol haritasını referans alıyoruz- Güncel Haberler Bayrampaşa’da nefes kesen deprem tatbikatı- Güncel Haberler 30 Ekim Reyting sonuçları : Yargı mı, Teşkilat mı, Kızılcık Şerbeti mi, Tozluyaka mı, Lider kim? Sincan Belediyesi Camilerdeki Bankları Yeniliyor- Güncel Haberler Aydın’da Makedonya ve Rumeli Rüzgarı Esti- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat