Aziz Karataş’a ‘En Başarılı Gazeteci Ödülü’

23.03.2021

51 Kişi Okumuş

0 Yorum

Aziz Karataş’a ‘En Başarılı Gazeteci Ödülü’

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun

Sanat, iş ve medya dünyasından ünlü isimlerin akın ettiği gecede ödüller sahiplerine verildi. Şanlıurfa Nevali Otelde gerçekleşen görkemli gecede  Güçlü kalemiyle ve perpektif bakış açısıyla ulusal medyada ünlü oyuncu ve sanatçılarla ilgili yaptığı haber ve röportajlarla son yıllarda adından sıkça söz ettiren  Gazeteci Yazar Aziz Karataş  gecede ‘Yılın En Başarılı Gazetecisi’ ödülüne layık görüldü.

 

Sanat, iş ve medya dünyasından ünlü isimlerin akın ettiği gecede ödüller sahiplerine verildi.  

Ünlü organizatörler Enes Furkan Bilgiçli ve Ebru Özkanın organizatörlüğü ile hayat bulan gece  Şanlıurfa Nevali Hotel balo salonu’nda tüm pandemi kurallarının nezaretinde gerçekleşti.

 

Ünlü sanatçı Tuğba Özay’ın ve Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla gerçekleşen ödül töreninde çok sayıda siyasetçi, iş insanı, basın yayın grupları, belediye başkanları ve sanatçılar ödüllerine kavuştu. İlk defa uluslararası çapta düzenlenen sanat dünyasından bir çok ünlü sanatçı, oyuncu ve iş insanı ödüllendirildi. Güçlü kalemiyle ve perpektif bakış açısıyla ulusal medyada ünlü oyuncu ve sanatçılarla ilgili yaptığı haber ve röportajlarla son yıllarda adından sıkça söz ettiren  Gazeteci Yazar Aziz Karataş  gecede ‘Yılın En Başarılı Gazetecisi’ ödülüne layık görüldü.

 

 

ÖDÜLÜNÜ ÜSTATLARINA VE AİLESİNE ARMAĞAN ETTİ

 

Gecede kısa bir konuşma yapan Karataş şunları kaydetti ; ‘Zihnimize arzumuzun tohumu ektiğimizde zihnimiz öyle bir güce dönüşür ki sahip olmak istediklerimiz bizi çeker…

 

Uğruna yürüdüğümüz ilkeler ve hedefler doğrultusunda aldığımız bu güzide ödüller işimize olan inancımızı ve motivasyonumuzu kat kat arttırıyor…

 

Bu büyük organizasyonunun asıl mimarları olan sayın Enes Furkan Bilgiçli ve Ebru Özkan'a çok teşekkür ediyorum. Bu ödülümü üstadım dediğim hocalarım duayen Gazeteci Sayın Abdullah Akosman, Usta Gazeteci ve Fotoğraf Sanatçısı sayın Yaşar Şenyüz hocam ve her koşulda yanımda olan bana destek veren kıymetli aileme armağan ediyorum’ dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ

[php][/php]