Balkan Ninnisi Final Yapıyor!

02.01.2023

0 Yorum

Özel kanallar ile kıyasıya bir reyting yarışına giren TRT, kimi yapımlarıyla zirveleri zorlarken, kimi yapımları da beklenen etkiyi yapamayarak erken finale girmek zorunda kalıyor. 2022 yılında final yapan diziler kervanına, sadece yılın ikinci yarısın tam 5 dizi eklendi. Balkan Ninnisi final tarihi 12 Ocak 2023 olarak açıklandı. 26. Bölümüyle birlikte final yapacağı, yayınlanana fragmanla duyurulan […]

Balkan Ninnisi Final Yapıyor!

Özel kanallar ile kıyasıya bir reyting yarışına giren TRT, kimi yapımlarıyla zirveleri zorlarken, kimi yapımları da beklenen etkiyi yapamayarak erken finale girmek zorunda kalıyor. 2022 yılında final yapan diziler kervanına, sadece yılın ikinci yarısın tam 5 dizi eklendi. Balkan Ninnisi final tarihi 12 Ocak 2023 olarak açıklandı. 26. Bölümüyle birlikte final yapacağı, yayınlanana fragmanla duyurulan Balkan Ninnisi için nasıl bir final yapılacağı ise hala merak konusu olarak duruyor.

2022 Yılında 5. Dizi Finale Gitti!

Temmuz ayından bu yana şu ana kadar 3 diziye final yaptıran TRT kanalının 4. Final dizisi Balkan Ninnisi olarak açıklandı. 26. Bölümüyle final yapılacak olan dizinin sonu şimdiden merak ediliyor.

Daha önce Seni Kalbime Sakladım, Mükemmel Eşleşme ve Kara Tahta dizilerine erken final yaptıran TRT, Balkan Ninnisi final bölümü 12 Ocak’ta yayınlanacağı resmen duyurdu.

Ayrıca Balkan Ninnisi’nin ardından büyük umutlarla ekranlara taşınan Kasaba Doktoru dizisinin de final yapacağı biliniyor. Sosyal medyada uzun zamandır konuşulan Kasaba Doktoru final tarihi ise 18 Ocak 2023 olarak belirtildi.

Güncel TRT Dizileri

Son olarak Balkan Ninnisi final tarihi ve Kasaba Doktoru final bölümü açıklamaları yapan TRT’nin elinde hala 5 aktif dizi bulunuyor. Cumartesi günleri Gönül Dağı dizisi reytinglerde zirveyi zorlarken, ayrıca Teşkilat, Barbaros Hayreddin, Yürek Çıkmazı ve Alparslan dizileriyle yayın hayatına devam ediliyor.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ