Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Başkan Kalaycı’nın Kazım Karabekir Paşa’yı Anma Mesajı- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Gündem » Başkan Kalaycı’nın Kazım Karabekir Paşa’yı Anma Mesajı- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, Kazım Karabekir Paşa’nın vefatının 74. yıldönümü münasebetiyle bir anma mesajı yayımladı.

            Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, mesajında: “Milli mücadelenin kahramanlarından hemşehrimiz Kazım Karabekir Paşa, doğu cephesinde kazandığı zafer ve yaptığı eşsiz hizmetlerle milletin gönlünde müstesna bir yere sahiptir.

            Yurt savunmasında gösterdiği başarılarının yanı sıra; yetim ve öksüz kalan çocukların sağlık ve eğitim ihtiyaçlarını karşılayan Paşamız, bu yönüyle de örnek alınacak bir değerdir.

            Bu topraklarda hür ve bağımsız olarak yaşamamızda büyük emeği olan Kazım Karabekir Paşa’yı aramızdan ayrılışının 74. yıldönümünde rahmet ve minnetle yâd ediyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi dualarla anıyorum” dedi.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Başkan Kalaycı’nın Kazım Karabekir Paşa’yı Anma Mesajı- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  Fabrikalar güneş ve rüzgâr enerjisine odaklandı: 2 yılda amorti ediyor- Güncel Haberler Şevval Şahin: “Miss Turkey final gününde bayıldım” Zorlu PSM’de Bu Hafta; 01 – 07 Kasım- Güncel Haberler İTÜ Mezuniyet Törenlerine Hazır- Güncel Haberler Vodafone Süper Uyumlu + Tarife’Ye Devretme Özelliği Geldi- Güncel Haberler Tarım Zenginliğimiz Turizme Kazandırılmalı- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  Hudutsuz Sevda, Sakla Beni, Aldatmak! 7 Aralık Perşembe Reyting sonuçları şaşırtıyot! Reyting Arenasında Zafer Kimin? 6 Aralık 2023’ün En İyi Yapımı Hangisi? Reyting Zirvesindeki Zafer: Yabani Dizisi, 5 Aralık’ta Rakiplerini Eleyerek Tahtın Sahibi Oldu! Televizyon Ekranlarının Zafer Gecesi: 4 Aralık 2023 Reyting Sonuçları ve Liderlik Koltuklarını Kim Aldı?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat