Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

BAU Konservatuvar Sanat Festivali Başlıyor- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » BAU Konservatuvar Sanat Festivali Başlıyor- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Bau Konservatuvar, yazı sanat festivali ile karşılıyor. 2021-2022 akademik yılı boyunca Pera Yerleşkesine sanatsal çalışmalarıyla can veren öğrenciler çalışmalarını sanatseverlerle paylaşacak.  5 – 13 Haziran tarihleri arasında 9 gün sürecek festival boyunca Galata bir kez daha sanatın kalbi olacak. Tiyatrodan, caza, türkülerden, klasik müziğe, çocuk etkinliklerinden oda orkestralarına ve korolara; sanatın iyileştirici gücü Haziran neşesiyle buluşacak. 

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

BAU Konservatuvar Sanat Festivali Başlıyor- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

  Promosyon şemsiye

RASTGELE İÇERİKLER

Müsiad Rotasını Afrika’ya Çevirdi: Türk İş Heyeti Fildişi Sahili’nde- Güncel Haberler İstanbul’un İncisi Silivri Türkiye İMSAD Başkanı Tayfun Küçükoğlu:    “Doğal afetlere karşı sadece düzeltici değil önleyici faaliyetleri de hızlandırmalıyız”- Güncel Haberler GoDaddy anketi, dijitalleşen işletmelerin pandemiden daha güçlü çıkacağını ortaya koyuyor- Güncel Haberler El Kızı Harun’un Kardeşi Mert Kimdir? (Rahimcan Kapkap) 2021 Dünya Şampiyonası Değerlendirmesi- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı? Haftalık Reyting sonuçları 11-17 Eylül 2023 En çok İzlenen Diziler 16 Eylül Cumartesi Reyting sonuçları! Gönül Dağı mı, Kardeşlerim mi?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders Ankara Boşanma Avukatı Promosyon Şemsiye Nakliyat