Stranger Things 4. Sezon 7. Bölüm Full İzle | Hawkins Laboratuvarında Katliam

Sıradaki içerik:

Stranger Things 4. Sezon 7. Bölüm Full İzle | Hawkins Laboratuvarında Katliam

e
sv

Ben Bu Cihana Sığmazam Dizisi İlk Tanıtım Görücüye Çıktı

27 Ağustos 2022 23:12
Ben Bu Cihana Sığmazam, ülkesinin ve ailesinin güvenliği için ölür gibi davranarak yeni bir hayata başlayan Cezayirli Türk'ün hikayesine odaklanıyor.

Oktay Kaynarca’nın hazırlıkları altı ayı aşkın süredir devam eden yeni koleksiyonu Ben Bu Cihana Sığmazam çıktı. Oktay Kaynarca’nın altı ayı aşkın süredir hazırladığı yeni dizisi “Ben Bu Cihana Sığmazam”ın ilk fragmanı geçtiğimiz gün yayınlandı. Yapımcılığını Güzel Adamlar Medya’nın, yönetmenliğini Onur Tan’ın üstlendiği yeni sezon ATV’de ekrana gelecek. Ali Can Yaraş, Mahinur Ergun ve Yusuf Reha Alp tarafından kaleme alınan Ben Bu Cihana Sığmazam, ülkesinin ve ailesinin güvenliği için ölür gibi davranarak yeni bir hayata başlayan Cezayirli Türk’ün hikayesine odaklanıyor. Yurtdışında geçirdiği ameliyat sırasında tanıştığı Firuze ile yeni bir aile kuran Cezayir’in tek çaresi bir süre sonra İstanbul’a dönmekti.

Ancak döndüğü İstanbul, Cezayir’in bıraktığı gibi bir yer değildir. Oktay Kaynarca’nın başrolü Ebru Özkan ve Pelin Akil ile paylaştığı dizisinin Özbekistan çekimleri geçtiğimiz ay tamamlandı. Ana çekim mekanı İstanbul olan dizinin eylül ayında yayına başlaması bekleniyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

casino siteleri