Bige Önal Dijital Dizi İstiyor

09.01.2023

0 Yorum

Bige Önal, gazetecilerin sorularını yanıtlarken, online dizileri tercih ettiğini dile getirdi.

Bige Önal Dijital Dizi İstiyor

Televizyonlarda en son Sen Çal Kapımı dizisinde izleyebildiğimiz Bige Önal, 2018 yılından bu yana başka bir televizyon projesinde yer almadı. Aynı dönemde birkaç farklı platformda yer alma imkanı bulan Bige Önal, gazetecilerin sorularını yanıtlarken, online dizileri tercih ettiğini dile getirdi.

Rol aldığı dizilerdeki başarılı performansının yanı sıra, güzelliğiyle de sosyal medyayı sallayan seksi oyuncu, dijital dizilerde yer alma isteğini bir kez daha yeniledi. 2014 yılından bu yana dizilerde izlediğimiz Bige Önal, en son Sen Çal Kapımı dizisinde oynadıktan sonra dijital platformlarda kariyerine devam etmişti.

Bu yazıda neler var?

Bige Önal’a Yeni Dizi Teklifi

Gündelik hayatında gazetecilere yakalanan Bige Önal’ın sorulara verdiği içten cevaplar dikkat çekti. Açık bir dille televizyon dizlerine sıcak bakmadığını belirten güzel oyuncu, dijital dizileri öncelikli proje olarak değerlendirdiğini kaydetti.

Aynı röportajda seksi oyuncu, şu an bir iş görüşmesine gittiğini de kaydetti. Senaryoyu okuduğunu belirten Bige Önal, henüz projeyi bilmediğini, ancak dijital bir dizi olması istediğini belirtti.

Bige Önal’ın hangi projede yer alacağı ve hangi rolde olacağı daha şimdiden merak konusu oldu.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ