Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

“Bilnet Okulları Kayıt Kabul Sınavları” 15 Ocak’ta Başlıyor!- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Eğitim » “Bilnet Okulları Kayıt Kabul Sınavları” 15 Ocak’ta Başlıyor!- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Türkiye’nin farklı illerinde eğitim – öğretim faaliyetlerini yürüten Bilnet Okulları, 2022 – 2023 öğretim dönemi için kayıt kabul sınav tarihlerini duyurdu. 1, 2, 3 ve 4. sınıflara mülakatla, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ve 12. sınıflara ise “Kayıt Kabul Sınavı”yla öğrenci alacak kurum, başarılı olan öğrencilere belirli oranlarda burs imkânı da sağlayacak.15 Ocak tarihinde 5 ve 9. sınıf öğrencilerinin katılımıyla başlayacak sınavlar; farklı saat dilimlerinde yapılacak oturumlarla tüm kampüslerde eş zamanlı gerçekleşecek. 

Farklı sınıf düzeylerinde alternatif tarihlerde yapılacak sınavlar için başvurular, online olarak sinavbasvuru.bilnetokullari adresinden alınıyor. Sınav tarihlerini; 5'inci ve 9’uncu  sınıflar için 15 Ocak, 6’ncı ve 10’uncu sınıflar 16  Ocak, , 7’nci ve 11’inci sınıflar için 22 ocak, 8’inci sınıflar için 23 Ocak ve 12. sınıflar için ise  22 Ocak TYT, 23 Ocak AYT olarak açıklayan kurumda erken kayıt avantajları da başladı.

 

Bilnet Okulları Kabul Sınavı'nda başarı gösteren öğrenciler, çeşitli oranlarda eğitim bursuyla ödüllendirilecek. Eğitimde daha fazla fırsat eşitliği yaratabilmek ve kaliteli eğitimi birçok noktaya ulaştırmak amacıyla yola çıkan Bilnet Okulları; Ankara Çayyolu, Yenimahalle ve Mogan, Balıkesir, Bodrum, Denizli, Eskişehir, İstanbul Atakent, Avcılar, Çamlıca, Beylikdüzü ve Kartal, İzmir Bornova ve Karşıyaka, Kocaeli, Sakarya ve Samsun Kampüslerinde eğitim faaliyetlerine devam ediyor. 

2022 – 2023 eğitim – öğretim döneminde ise Ankara Eryaman ve İstanbul’da açılacak yeni kampüslerinin  öğrencileriyle buluşması planlanıyor.

Sınavda başarılı olan öğrencilere gelecek yıl kayıtlarında özel avantajların da sunulacağı “Bilnet Okulları Kayıt Kabul Sınavları” ile ilgili detaylı bilgiye bilnetokullari adresinden ulaşabilirsiniz.

 

2022 – 2023 Öğretim Dönemi Bilnet Okulları Kayıt Kabul Sınavı Detayları Aşağıdaki Gibidir;

5. Sınıflar – 15 Ocak

6. Sınıflar – 16 Ocak

7. Sınıflar – 22 Ocak

8. Sınıflar – 23 Ocak 

9. Sınıflar – 15 Ocak

10. Sınıflar – 16 Ocak

11. Sınıflar – 22 Ocak

12. Sınıflar – 22 Ocak  TYT 

                    – 23 Ocak AYT

 

1, 2, 3. Ve 4. sınıflara mülakatla, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ve 12. sınıflara ise “Kayıt Kabul Sınavı”yla öğrenci alınacaktır.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

“Bilnet Okulları Kayıt Kabul Sınavları” 15 Ocak’ta Başlıyor!- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  RASTGELE İÇERİKLER

  8 kilogram saf altından yapılan Sultan Alp Arslan’ın miğferi İstanbul Jewelry Show’da sergilendi- Güncel Haberler İlerleyen Yaşlarda Bu Vitaminleri İhmal Etmeyin- Güncel Haberler Belediye Başkan Vekili Birsen Karataş Bahar Tesisleri Ala Restaurant’ın Anılışını Gerçekleştirdi- Güncel Haberler Akşamları Eğitim ve Eğlence Bir Arada- Güncel Haberler Yazlık Kadırga Şenlikleri Muhteşem Finalle Sona Erdi- Güncel Haberler Nevşehir Belediyesi’nden ödüllü LGS ve YKS Deneme Sınavı- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  27 Kasım Pazartesi Reyting Sonuçları: Selahaddin Eyyubi, Safir, Ömer, Bambaşka Biri Kimin Zirvede? 26 Kasım Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! Teşkilat ve Yargı Zirvede 24 Kasım Cuma Reyting Zaferi: Yalı Çapkını ve Kızılcık Şerbeti Arasındaki Heyecan Devam Ediyor! Rekabetin Zaferi: 23 Kasım 2023 Perşembe Reyting Sonuçları Açıklandı, Zirvenin Sultanı ‘Hudutsuz Sevda’!

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar Keçiören yemek siparişi Firma logolu baskılı polar - göktürk evden eve nakliyat - Lepidolite Healing Properties - İstanbul Bachata Kursu - vizyonjet - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat