Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Çağatay Ulusoy’un Başrolünde Yer Aldığı Gerçek Hayat Hikayesi “Terzi” Netflix’te Yayınlanmaya Hazırlanıyor

Ana Sayfa » Dizi Film Haberleri » Çağatay Ulusoy’un Başrolünde Yer Aldığı Gerçek Hayat Hikayesi “Terzi” Netflix’te Yayınlanmaya Hazırlanıyor
Google News Abone Ol

Netflix’in yeni dizisi Terzi, gerçek bir hayat hikayesinden esinlenerek hazırlanmış ve sevilen oyuncu Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı bir yapım olarak dikkat çekiyor. Dizide, Peyami ve en yakın arkadaşı Dimitri’nin uzun yıllara dayanan dostluğu bir aşk ile sınanıyor. Başarılı bir terzi olan Peyami, dedesinin ölümünden sonra babası Mustafa’nın tüm sorumluluğunu üstlenir ve ailesinin köklerine işlemiş sırların peşine düşer. Her bölümüyle izleyicileri farklı bir sırra ortak eden dizi, geçmişin derinliklerinde gizlenmiş sırları gün yüzüne çıkaracak ve izleyicinin aşk, aile ve dostluk gibi kavramları yeniden sorgulamasını sağlayacak.

Terzi’nin senaryosu Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı tarafından kaleme alınırken, yönetmenliğini Cem Karcı üstleniyor.

Başarılı oyuncu kadrosu ise Çağatay Ulusoy’a eşlik eden Salih Bademci, Olgun Şimşek ve Şifanur Gül gibi isimlerden oluşuyor. Dizinin fragmanı yayınlandığından beri, izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor. 2 Mayıs’ta tüm dünyada sadece Netflix’te yayınlanacak olan Terzi, aşk, aile, dostluk ve sırların iç içe geçtiği bir hikaye sunarak, izleyicileri derinden etkileyecek gibi görünüyor.

Çağatay Ulusoy’un Başrolünde Yer Aldığı Gerçek Hayat Hikayesi “Terzi” Netflix’te Yayınlanmaya Hazırlanıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Bilgin; “Sivas’ta Uyum İçerisinde Çalıştık- Güncel Haberler Eker’in online olarak düzenlediği 23 Nisan Çocuk Koşusu başlıyor Kırçova’da Geleneksel Toplu Sünnet Şöleni- Güncel Haberler Başkan Büyükkılıç Miniklere Karne Dağıttı- Güncel Haberler PepsiCo dünyaya örnek olan inovatif projesi KazandıRio’nun yeni vizyonu için Hackathon düzenliyor- Güncel Haberler Börezli Mahallesi’nde Yol Çalışmaları Devam Ediyor – Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat