Camdaki Kız Bu Haftayı Bay Geçiyor

05.01.2023

0 Yorum

Camdaki Kız dizisi bir hafta daha ara veriyor. Yılbaşı tatili nedeniyle yeni bölümünün 5 Ocak Perşembe günü yayınlanması bekleniyordu.

Camdaki Kız Bu Haftayı Bay Geçiyor

Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek hastalarından yola çıkarak hikayesini oluşturduğu Camdaki Kız dizisi son bölümüyle büyük merak konusu olmuştu. Nalan’ın annesi Feride’nin intihar ederek diziden ayrılmasıyla birlikte, tüm dengelerin değişmesi bekleniyor. Yılbaşı nedeniyle 1 hafta ara veren dizinin, 5 Ocak Perşembe günü de yayınlanmayacağı açıklandı.

Twitter Üzerinden Duyuruldu

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi ve Perşembe günlerinin reyting rekortmeni Camdaki Kız dizisi bir hafta daha ara veriyor. Yılbaşı tatili nedeniyle yeni bölümünün 5 Ocak Perşembe günü yayınlanması bekleniyordu.

Özellikle Nur Sürer’in canlandırdığı Feride karakterinin diziden ayrılmasıyla birlikte hikayenin nasıl değişeceği Kanal D seyircisinde büyük merak uyandırmıştı. Twitter üzerinden yapılan açıklamayla, yeni bölümün 12 Ocak Perşembe günü yayınlanacağı bildirildi.

Nalan Boşanacak Mı?

Camdaki Kız dizisinin gidişatındaki merak edilen en büyük sorulardan birisi ise Canan ile Sedat’ın evliliği olmuştu. Arası açılan çift birbirinden uzaklaşırken, Hayri ile Nalan’ın yakınlaşması büyük şok etkisi yaratmıştı.

Artık Nalan’ı Sedat’la olan evliliğe devam etmeye zorlayan annesinin de ölümüyle birlikte Canan-Sedat ve Canan-Hayri ilişkilerinin ne yönde değişeceği merak ediliyor. Bu soruların yanıtı ise Camdaki Kız yeni bölümü 12 Ocak günü yanıtlanacak.

 

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ