Camdaki Kız Nalan Mesaj Verdi!

07.01.2023

0 Yorum

Dizide Muzo karakterini canlandıran Enis Arıkan’ın doğum günü partisinde yaptığı paylaşımda “yeni sezon başlıyor, yeni hikayelerimiz açılıyor” notunu düştü.

Camdaki Kız Nalan Mesaj Verdi!

Kanal D seyircisini Perşembe akşamları ekrana kilitleyen Camdaki Kız dizisinin başrol oyuncusu Burcu Biricik seyircilerine mesaj veren bir paylaşımda bulundu.

Dizide Muzo karakterini canlandıran Enis Arıkan’ın doğum günü partisinde yaptığı paylaşımda “yeni sezon başlıyor, yeni hikayelerimiz açılıyor” notunu düştü. Dizi kadrosundaki önemli değişikliklerin ardından senaryonun ne yönde gideceği merak ediliyordu.

Cana ve Feride karakterlerinin diziye veda etmesinin ardından Sedat-Nalan çiftinin ilişkisi büyük merak konusu haline gelmiştir. Son olarak Nalan’ın babası Metin ve Hayri’nin eşi Türkan karakterlerinin diziye dahil olmasıyla birlikte, aşk ilişkileri çıkmaza girmişti.

Bir Mesaj da Rafet Koroğlu’ndan Geldi!

Diziyle ilgili açıklamalarda bulunan Tamer Levent (Rafet Koroğlu), bu tarz projelerin daha sık olması gerektiğini dile getirdi. Yaptığı açıklamada, Camdaki Kız dizisi gibi yapımlarda, insan hayatına dair ciddi izler olduğuna değinen tecrübeli oyuncu, buna benzer projelerin çoğalması için girişimler kaydedilmesini beklediğini iletti.

 

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

İlgili Terimler : ,

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ