Camdaki Kız Türkan Kim Olacak?

01.01.2023

0 Yorum

Kanal D ekranlarının psikolojik drama eseri olan Camdaki Kız dizisi, her bölümüyle hem reytingleri sallıyor hem de izleyicisindeki merak duygusunu tetiklemeye devam ediyor. Camdaki Kız Türkan kim olacak sorusundan önce, karakteri tanımak gerekir. Nalan’a aşık olduğu bilinen Hayri’nin eşi olarak karşımıza çıkacak olan Türkan karakterini Hivda Zizan Alp canlandıracak. En son Sefirin Kızı Elvan olarak […]

Camdaki Kız Türkan Kim Olacak?

Kanal D ekranlarının psikolojik drama eseri olan Camdaki Kız dizisi, her bölümüyle hem reytingleri sallıyor hem de izleyicisindeki merak duygusunu tetiklemeye devam ediyor. Camdaki Kız Türkan kim olacak sorusundan önce, karakteri tanımak gerekir. Nalan’a aşık olduğu bilinen Hayri’nin eşi olarak karşımıza çıkacak olan Türkan karakterini Hivda Zizan Alp canlandıracak. En son Sefirin Kızı Elvan olarak karşımıza çıkan güzel oyuncu bu kez de Kanal D ekranlarında boy gösterecek.

Bu yazıda neler var?

Camdaki Kız Türkan Kimdir?

1993 İstanbul doğumlu olan Hivda Zizan Alp, Camdaki Kız Türkan rolü için seçilmiştir. 27 yaşındaki güzel oyuncu, daha önce sınırlı sayıda eserde görev almıştı.

Ekranlarda ilk kez Kaçak dizisinde izlediğimiz Hivda Zizan Alp, bunun ardından Yeşil Deniz dizisinde canlandırdığı Arife karakteriyle karşımıza çıkmıştı. Camdaki Kız Türkan karakterine gelene kadar ise Mordkommision İstanbul ve Fi dizilerinde görev alan seksi oyuncu, son olarak Star ekranlarındaki Sefirin Kızı dizisinde Elvan rolünü oynamıştı.

Camdaki Kız Türkan instagram adresi ise @hivdazizanalp bağlantısından ulaşılabiliyor.

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ