Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Danger Force En Yeni Bölümleri İle Nickelodeon’da- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Danger Force En Yeni Bölümleri İle Nickelodeon’da- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Dünyanın en çok izlenen çocuk eğlence kanalı Nickelodeon’un heyecan dolu, çocukların süper güçlerini doğru kullanmaları için kurulmuş bir okulda geçen maceraları konu alan çizgi dizisi Danger Force, en iyi bölümleri ile sadece Nickelodeon’da!

 

Kaptan Man’in yeni bir süper kahraman yardımcı ekibi var: Danger Force! Kaptan Man ve Schwoz, çocukların kontrol edilemeyen süper güçlerini suçla savaşmak için kullanmak üzere eğitmeyi hedefleyen sahte bir okul yaratır. Danger Force’un en iyi ve yeni bölümleri 17 Ekim Pazartesi günü Nickelodeon’da!

 

Yayın Günü:

Pazartesi-Cuma

 

Yayın Tarihi: 

17/10/2022- 24/10/2022

 

Yayın Saati: 

19:00

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Danger Force En Yeni Bölümleri İle Nickelodeon’da- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   

RASTGELE İÇERİKLER

Lise Öğrencisinden Kısa Film ile Uluslararası Başarı- Güncel Haberler Canik Belediyesi’nden Festivale Davet- Güncel Haberler Sürükleyici Eğlence için Sınıfının En Performanslı Akıllı Telefonu POCO M4 Pro 5G ile Gücü Hissedin- Güncel Haberler Serpil Benay: “Starlığımın farkında değildim”- Güncel Haberler Çocuklar sordu, Başkan Sandal yanıtladı- Güncel Haberler Kartepe Belediyesi Fotoğraf Yarışması- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat