Doç. Dr. Karadağ, “Kadının ilerlemesi toplumsal gelişimin anahtarıdır”- Güncel Haberler

Sıradaki içerik:

Doç. Dr. Karadağ, “Kadının ilerlemesi toplumsal gelişimin anahtarıdır”- Güncel Haberler

e
sv

DESTAN NEFESLERİ KESECEK BİR BÖLÜMLE GELİYOR

14 Mart 2022 13:00
Akkız'ın Geçmişiyle ilgili öğrendiği bilgi hayatını değiştirecek. Akkız'la Batuga Yakınlaşıyor
destan 15

Ekran yolculuğunu reytinglerin ve sosyal medyanın zirvesinde sürdüren ‘Destan’, atv’de salı akşamı 20.00’de yayınlanacak on beşinci bölümüyle yine çok konuşulacak. ‘Destan’ın on beşinci bölümüne Batuga’nın, Akkız’a yakınlaşması ve obaya gelen hiç beklenmeyen birinden Akkız’ın doğru bildiği geçmişi hakkında çok şaşırtıcı bir bilgi alması damga vuracak.

 

Dağ obasına da çeçek salgını bulaşınca, Akkız ve Batuga obada sıkışıp kalırlar. Batuga, Batı Gök Kağanlığı’nı işgal edip ülkeyi ikiye bölmek isteyen Balamir’i obadan salmaz ancak Balamir’in ordusu Dağ Obası’na saldırır! Akkız Balamir’i durdurmak için ne yapacak?

Destan 15. Bölüm Fragmanı

TEMUR’U BEKLEYEN BÜYÜK SÜRPRİZ
Batuga ve Akkız Kün Ata ile birlikte obayı kıran çeçek hastalığına çare aramaya başlarlar. Ölecekler mi kalacaklar mı belli değilken Çolpan Han, Tılsım Bike’nin emanetlerini Batuga’ya verir. Batuga, Tılsım’ın savaş urbalarını ve kılıcını Akkız’ın taşımasını ister. Bu hareket, Akkız ile Batuga’yı iyice yakınlaştırır. Ama en yakınlaştıkları anda, obaya gelen hiç beklenmeyen biri, Akkız’ın doğru bildiği geçmişi hakkında çok şaşırtıcı bir bilgi getirir. Gerçekleri açıklamak için Alpagu Hanın önüne çıkan Temur büyük bir sürprizle karşılaşır.

 

DESTAN

Yapım
Bozdağ Film Yapım
Yapımcı
Mehmet Bozdağ
Proje Tasarım
Mehmet Bozdağ
Yönetmen
Metin Günay
Senaryo
Ayşe Ferda Eryılmaz – Nehir Erdem

Oyuncular
Ebru Şahin (Akkız), Edip Tepeli (Batuga), Selim Bayraktar (Alpagu Han), Kanbolat Görkem Arslan (Saltuk), Teoman Kumbaracıbaşı (Balamir), Deniz Barut (Ulu Ece), Elif Doğan (Tutkun), İpek Karapınar (Çolpan), Burak Tozkoparan (Temur), Buse Meral (Sırma), Burak Berkay Akgül (Kaya), Osman Albayrak (Vargı), Şahin Ergüney (Kün Ata), Ahmet Olgun Sünear (Yaman), Alper Düzen (Danış Ata), Ecem Sena Bayır (Günseli), Bilgi Aydoğmuş (Kırçiçek), Esra Kılıç (Mei Jin), Hilal Uysun (Tılsım), Evren Erler (Çalayır), Meltem Pamirtan (Yibek), Faruk Aran (Kuzubeg), Müge Duygun (Tilbe), Mehmet Sertakan (Tayangu Yalvaç), Aysel Yıldırım (Kam Kadın), Seca Naz Karabulut (İlay), Cihangir Köse (Otacı), Berna Üçkaleler (Efil), Doruk Şengezer (Öktem), Onur Yenidünya (Evren Alp)

 

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

casino siteleri