Devrim Özkan: Gelsin Hayat Bildiği Gibi Başarısını Senaryoya Borçlu

05.01.2023

0 Yorum

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi Show Tv ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanmaya devam ediyor.

Devrim Özkan: Gelsin Hayat Bildiği Gibi Başarısını Senaryoya Borçlu

Beklenenin üzerinde bir başarı grafiği çizen Show Tv’nin Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi, başrollerinin uyumuyla güzel bir çıkış yakaladı. Aynı gün Camdaki Kız ve Aldatmak gibi büyük projelerin de olmasına rağmen beklenenin üstünde bir reyting ortalaması yakalayan dizi, kısa sürede geniş kitlelere hitap edebilmeyi başardı.

Sadi ve Devrim Çifti Büyük İlgi Gördü

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisin başrol çifti Sadi ve Devrim, içtenliği ve samimiyetiyle seyirciden tam not aldı. Gani Müjde’nin kaleme aldığı dizi büyük ilgi toplarken, Devrim Özkan (Songül) verdiği röportajda dizinin başarısını senarist Gani Müjde’ye atfetti.

Sosyal medyada çok konuşulan Gelsin Hayat Bildiği Gibi pek çok paylaşımda kendine yer buldu. Dizideki Sadi ve Devrim çifti sahneleri sosyal medyada sıkça paylaşılarak “ideal karı koca ilişkisi” tarzından paylaşımlara konu oluyor.

Kredi Gani Müjde’ye Gidiyor

Devrim Özkan, kendisiyle yapılan röportajda dizinin bu başarıyı yakalamasında senaryonun payını ön plana çıkardı. Karakterlerin tüm detayıyla kurgulandığına dikkat çekene başarılı oyuncu aynı zamanda kendi kişiliğini Songül karakteriyle eşleştirdiğini belirtti. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi Show Tv ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanmaya devam ediyor.

 

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ