Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

DHL Supply Chain Türkiye, Üçüncü Kez “En İyi İşveren” Listesinde!- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Ekonomi » DHL Supply Chain Türkiye, Üçüncü Kez “En İyi İşveren” Listesinde!- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

DHL Supply Chain Türkiye, bu yıl da Top Employer’s Institute tarafından “En İyi İşveren” ödülüne layık görüldü.

 

Tedarik zinciri ve lojistik hizmetleri şirketi DHL Supply Chain Türkiye, üçüncü kez aldığı “En İyi İşveren” ödülüyle; çalışma koşullarına verdiği öneme bir kez daha dikkat çekti. Takdir edilen bir şirket kültürü yaratmak adına var gücüyle çalışan İnsan Kaynakları Departmanı; insan odaklı, yaratıcı, çalışanı önceliklendiren projeleriyle, DHL Supply Chain Türkiye’nin “En İyi İşveren” listesinde bu yıl da yerini almasını sağladı. Konuyla ilgili uzman ekiplerin değerlendirmeleri ve yapılan anketlerin sonucunda kazanılan “En İyi İşveren” ödülü, global şirketler içerisinde, DHL Supply Chain Türkiye’nin sağlam duruşunu gözler önüne serdi.

İnsan kaynakları uygulamalarında uluslararası bir otorite olan Top Employer’s Institute tarafından; Kültür, Liderlik Gelişimi, Kariyer Planlama, Eğitim-Gelişim ve Yetenek Kazanımı gibi alanlarda gösterdiği yüksek performansla “En İyi İşveren” şirketlerden biri olarak seçilen DHL Supply Chain Türkiye adına Orta Doğu ve Türkiye CEO’su Orkun Saruhanoğlu önemli açıklamalarda bulundu. Saruhanoğlu, “Geçtiğimiz yıllarda da layık görüldüğümüz bu ödülü her yıl alabilmek için gayretle çalışacak ve çalışan memnuniyetini yükselten projeler geliştireceğiz. Çalışanlarımız tarafından takdir edilen kurum kültürümüzün, otoriteler tarafından da ödülle taçlandırılması bizleri bu yıl da çok memnun etti. Müşteri ve çalışan memnuniyetine verdiğimiz önem adına gerçekleştireceğimiz tüm projelere devam edeceğiz. DHL Supply Chain Türkiye olarak; çalışanlarımıza yaklaşımımız, bu yaklaşımımızın iş stratejilerine entegrasyonu ve hızlıca dijitalleşen İnsan Kaynakları çalışmalarımız sayesinde yine “En İyi İşveren” listesinde yerimizi aldık. Her gün gelişen ve öğrenmeye açık, çeşitliliği ve kapsayıcılığı önemseyen şirket kültürümüz, müşterilerimizle daha iyi ve güven dolu bir ilişki kurmamıza destek oldu. Bu sayede, iş gücümüzü geliştirerek, iş birliklerimizi daha da uzun soluklu kılmayı başarıyoruz.” şeklinde konuştu.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

DHL Supply Chain Türkiye, Üçüncü Kez “En İyi İşveren” Listesinde!- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  Başkent Kültür Yolu Festivali Sona Erdi- Güncel Haberler 13 Mart Pazartesi Reyting sonuçları: Veda Mektubu mu, Alparslan Büyük Selçuklu mu, Ömer mi, Yasak Elma mı, Bir Küçük Gün Işığı mı? Milyonlarca Free Fire hayranı, ilk interaktif canlı yayınla “Savaşırken Tarzını Konuştur”u kutluyor- Güncel Haberler Mustafakemalpaşa Belediyesinde giysi toplama protokolü- Güncel Haberler 81 ilin kütüphaneleri Türk Telekom ile dijitalleşiyor- Güncel Haberler Aldatmak Dizisi 28. Bölümüyle İzleyenleri Şaşırttı: Karakterler Arasındaki İlişkiler Karmaşıklaşıyor!

  REYTING SONUÇLARI

  1 Ekim Pazar Reyting Sonuçları: Televizyon Dünyasının Pazar Yarışı! 30 Eylül Cumartesi Reyting Sonuçları: Gönül Dağı 1. Sırada, İzleyiciler Merakla Bekliyordu 25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar vizyonjet - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat