Dokuz Oğuz Dizisi Konusu ve Oyuncuları

06.01.2023

0 Yorum

Türk televizyonlarının deneyimli ve genç yetenekli oyuncularını bir arada toplayan Dokuz Oğuz dizisi oyuncuları nasıl bir performans göstereceği merakla bekleniyor.

Dokuz Oğuz Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Mehmetçik konulu diziler arasına yeni bir yapım daha geliyor! Fox TV önderliğinde ekranlara gelecek olan Dokuz Oğuz Dizisi konusu ve oyuncuları ile dikkat çekiyor. Süleyman Çobanoğlu’nun kaleminden çıkan dizinini yapımcılığını Gold Film üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Cem Akyoldaş oturacağı belirtildi.

Dokuz Oğuz Dizisi Konusu

Türk askeri kuvvetlerinin seçkin bir birimi olarak Dokuz Oğuz Timi kuruluyor. Albay Tomris (Yasemin Allen) önderliğinde kurulan timin komutanlığını Yüzbaşı Batur (Kubilay Aka) yapıyor. Emrindeki 9 özel seçilmiş askerle birlikte nerede bir Türk’ün yardım çığlığı varsa oraya koşan bir birliğin hikayesi konu ediniliyor.

Bu nedenle Dokuz Oğuz dizisi konusu ile daha şimdiden yüz binlerin gönlünü fethetmiş durumda. Elbette bu hikayenin nasıl işleneceği de ayrı bir merak konusu olarak duruyor.

Dokuz Oğuz Dizisi Oyuncuları

Dizide ayrıca Deniz Işın, Hakan Boyav, Dağhan Külegeç, Tuncer Salman, Serhat Onay, Kayhan Açıkgöz, Rami Narin, Taylan Meydan, Volkan keskin, Mehmet Çevik ve Taylan Meydan yer alıyor. Kadın ve erkek askerlerin karışımı ile oluşturulan Dokuz Oğuz timi dosta güven düşmana korku salıyor.

Türk televizyonlarının deneyimli ve genç yetenekli oyuncularını bir arada toplayan Dokuz Oğuz dizisi oyuncuları nasıl bir performans göstereceği merakla bekleniyor. Dokuz Oğuz dizi Fox TV ekranlarında yayına girecek olup, Dokuz Oğuz dizisi yayın tarihi henüz belli değildir.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ