Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Dokuz Oğuz Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Ana Sayfa » Dizi Film Haberleri » Dokuz Oğuz Dizisi Konusu ve Oyuncuları
Google News Abone Ol
Dokuz Oğuz Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Mehmetçik konulu diziler arasına yeni bir yapım daha geliyor! Fox TV önderliğinde ekranlara gelecek olan Dokuz Oğuz Dizisi konusu ve oyuncuları ile dikkat çekiyor. Süleyman Çobanoğlu’nun kaleminden çıkan dizinini yapımcılığını Gold Film üstleniyor. Yönetmen koltuğunda ise Cem Akyoldaş oturacağı belirtildi.

Dokuz Oğuz Dizisi Konusu

Türk askeri kuvvetlerinin seçkin bir birimi olarak Dokuz Oğuz Timi kuruluyor. Albay Tomris (Yasemin Allen) önderliğinde kurulan timin komutanlığını Yüzbaşı Batur (Kubilay Aka) yapıyor. Emrindeki 9 özel seçilmiş askerle birlikte nerede bir Türk’ün yardım çığlığı varsa oraya koşan bir birliğin hikayesi konu ediniliyor.

Bu nedenle Dokuz Oğuz dizisi konusu ile daha şimdiden yüz binlerin gönlünü fethetmiş durumda. Elbette bu hikayenin nasıl işleneceği de ayrı bir merak konusu olarak duruyor.

Dokuz Oğuz Dizisi Oyuncuları

Dizide ayrıca Deniz Işın, Hakan Boyav, Dağhan Külegeç, Tuncer Salman, Serhat Onay, Kayhan Açıkgöz, Rami Narin, Taylan Meydan, Volkan keskin, Mehmet Çevik ve Taylan Meydan yer alıyor. Kadın ve erkek askerlerin karışımı ile oluşturulan Dokuz Oğuz timi dosta güven düşmana korku salıyor.

Türk televizyonlarının deneyimli ve genç yetenekli oyuncularını bir arada toplayan Dokuz Oğuz dizisi oyuncuları nasıl bir performans göstereceği merakla bekleniyor. Dokuz Oğuz dizi Fox TV ekranlarında yayına girecek olup, Dokuz Oğuz dizisi yayın tarihi henüz belli değildir.

 

Ekleyen :Muhammet YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dokuz Oğuz Dizisi Konusu ve Oyuncuları - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

“Türkiye’de bankalar KYC ve Dijital onboarding süreçlerine sadece bir IT projesi olarak bakmamalı”- Güncel Haberler Başkan Altınok Estergon Kalesi’nde gazetecilerle buluştu- Güncel Haberler Cumhuriyetçi Yazar Uğur Mumcu Düzenlenen Törenle Anıldı- Güncel Haberler Tuğçe Kandemir yepyeni bir seri ile dinleyicileriyle buluşuyor! ”TUĞÇEXPRES”- Güncel Haberler Başkan Kırgöz’den Deliktaş’a anlamlı armağan: “Cumhuriyet Parkı”- Güncel Haberler BİK Başkanı Erkılınç genç iletişimcilerle buluştu- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat