Dünyayı Değiştiren Ayten Dizisi Konusu

04.01.2023

0 Yorum

Yeşilçam’dan esinlenilen dizinin konsepti kapıcı hayatıyla ilgili olarak tercih edilmiş. Dünyayı Değiştiren Ayten dizisi konusu içinde Ayten başrolünü Ezgi Mola canlandırıyor.

Dünyayı Değiştiren Ayten Dizisi Konusu

Masumlar Apartmanı dizisindeki başarılı performansıyla oyunculuk yeteneklerini tüm ülkeye kanıtlayan Ezgi Mola, ağır bir dram dizisiyle yeniden izleyiciyle buluşuyor. Dünyayı Değiştiren Ayten dizisi ile tekrar kamera karşısına geçen tecrübeli oyuncu, bambaşka bir kimliğe bürünüyor.

Yalnızca komedi türlerini oynamadığını, ağır dram rollerinde de başarılı olduğunu Masumlar Apartmanı dizisindeki Safiye rolüyle gösteren Ezgi Mola yeni dizisi için kolları sıvadı bile.

Bu yazıda neler var?

Dünyayı Değiştiren Ayten Dizisi Konusu

Yeşilçam’dan esinlenilen dizinin konsepti kapıcı hayatıyla ilgili olarak tercih edilmiş. Dünyayı Değiştiren Ayten dizisi konusu içinde Ayten başrolünü Ezgi Mola canlandırıyor. İki çocuk annesi olan Ayten’in ağır bir hastalığı olduğu ve tedavi olmaması durumunda sakat kalacağı biliniyor.

Dizideki radikal bilgilerden birisi ise Ayten’in bir dünya liderinin uçağına bomba koyması olarak aktarıldı. Ayten’in o noktaya nasıl ulaştığı ve neler yapacağı henüz bilinmiyor. Dünyayı Değiştiren Ayten dizisi yayın tarihi henüz belli değilken, dizinin Disney Plus’ta yayınlanacağı kaydedildi.

Dünyayı Değiştiren Ayten Dizisi Hangi Kanalda?

Masumlar Apartmanı dizisinin final yapmasıyla birlikte 6 aylık bir dinlenme dönemine geçen Ezgi Mola, yeni projesiyle yeniden ekranlarda olacak.

Disney + yapımı bir proje olan Dünyayı Değiştiren Ayten dizisi büyük yankı uyandıracak gibi görünüyor.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ