En Popüler Erkek Oyuncu Tuzak Dizisinde

15.01.2023

0 Yorum

Sosyal medya platformları üzerinden yapılan dizi analizleri, hayranlar tarafından büyük beğeni topluyor. Aynı zamanda diziler için de önemli hale gelen bu çalışmalar ilgiyle takip ediliyor. Dizilerin erkek oyuncularıyla yapılan çalışma sonucunda en popüler erkek oyuncu Tuzak dizisinde canlandırdığı karakterle Akın Akınözü oldu. Tuzak Dizisi Umut ve Çınar Rolleri Zirveye Taşıdı Tuzak dizisi Umut ve Çınar […]

En Popüler Erkek Oyuncu Tuzak Dizisinde

Sosyal medya platformları üzerinden yapılan dizi analizleri, hayranlar tarafından büyük beğeni topluyor. Aynı zamanda diziler için de önemli hale gelen bu çalışmalar ilgiyle takip ediliyor. Dizilerin erkek oyuncularıyla yapılan çalışma sonucunda en popüler erkek oyuncu Tuzak dizisinde canlandırdığı karakterle Akın Akınözü oldu.

Tuzak Dizisi Umut ve Çınar Rolleri Zirveye Taşıdı

Tuzak dizisi Umut ve Çınar olmak üzere iki farklı rol verdiği Akın Akınözü ile zirvede yer aldı. Twitter üzerinden yapılan retweetlerin hesaba katılmadığı etkileşim sayılarına bakıldığında Akın Akınözü zirveyi bırakmıyor.

Haftalardır zirvede olan oyuncu, Tuzak dizisinin final yapmayacağının teminatı gibi duruyor. Daha önce 2020 yılında Premios Telenovelas Espana Ödülleri tarafından En Yakışıklı Erkek Oyuncu ödülüne layık görülen yıldız oyuncu, Tuzak dizisiyle de aynı formunu koruyor.

Kardeşlerim Doruk Zirveyi Kaptırdı

Tuzak dizisi ekranlara gelene kadar uzun süre liderlik koltuğu Kardeşlerim Doruk karakterini oynayan Onur Seyit Yaran’ın elindeydi. Ancak Akın Akınözü listeye bomba gibi giriş yaparak, aldığı liderliği haftalardır kaptırmadı.

Yapılan çalışmada belirtilen sayılara göre, Akın Akınözü hakkında 75 Bin 800 paylaşım yapılırken, Onur Seyit Yaran ise 71 Bin 600 rakamında kaldı. Emanet dizisinde izlediğimiz Halil İbrahim Ceylan ise 64 Bin 800 iletiyle 3. Sırada kendine yer buldu.

Listede ayrıca, Alp Navruz, Bilal Yiğit Koçak, Recep Usta, Engin Altan Düzyatan, Mert Ramazan Demir, Murat Yıldırım ve Barış Arduç sırasıyla ilk 10’u oluşturuyor.

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ