Fedakar Dizisi Konusu

10.01.2023

0 Yorum

Başrolünde Berkay Veli ve Aybüke Yılmaz’ın yer alacağı Fedakar dizisi oyuncuları belli olmaya başladı bile.

Fedakar Dizisi Konusu

Yeni günlük dizi projesi olan Fedakar için hazırlıklar resmen başladı. Fedakar dizisi hangi kanalda sorusunun cevabının Kanal 7 olduğunu belirtmek gerekir. Yerli bir yapım olarak izleyici karşısına çıkmayan hazırlanan dizi konusu ve kadrosuyla dikkatleri çekmeyi şimdiden başardı bile.

Fedakar Dizisi Oyuncuları

Başrolünde Berkay Veli ve Aybüke Yılmaz’ın yer alacağı Fedakar dizisi oyuncuları belli olmaya başladı bile. Doğaç Meriçliler, Kahraman Sivri ve Mihriban Er gibi önemli isimlerin başrole eşlik edeceği Fedakar dizisi konusu ile de ilgi çekmeye başladı.

Yönetmen olarak Özgür Pak performansı izleyeceğimiz dizinin senaryo kaleminde ise Mehmet Uyar’ın imzası bulunuyor. Günlük olarak çekilen dizinin kaç sezon süreceği ise elbette reyting sonuçlarına bağlı olacak.

Fedakar Dizisi Konusu

Fedakar rolünün bir abla için biçildiği dizide Elif isimli bir karakter dikkat çekiyor. Kardeşleri Narin ve Sefer’e hem ablalık hem annelik yapmak zorunda Elif, annesini küçük yaşta kaybetmiştir. Kardeşlerine sahip çıkma çabası içinde olan Elif için, kardeşi Sefer’in katil olduğu haberiyle birlikte işler değişmeye başlayacaktır.

Öte yandan bir holding sahibinin veliahtı olan Tarık’ın ablasını öldürmekle suçlanan Sefer’in ailesi için tehlike çanları çalacaktır. Bu iki ailenin arasındaki serüvenin nasıl ilerleyeceği merak konusudur.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ