Gecenin Ucunda 15. Bölüm Özeti

20.01.2023

0 Yorum

Gecenin Ucunda 15. Bölümüyle 17 Ocak Salı günü ekranlara geldi.

Gecenin Ucunda 15. Bölüm Özeti

Salı günleri yayınlanmaya başlayan ve Star Tv’yi reytinglerde yukarılara taşımayı başaran Gecenin Ucunda 15. Bölümüyle 17 Ocak Salı günü ekranlara geldi.

Yayınlanan bölümde Kazım ile Macide’nin boşanma haberi gündem olurken, Kazım’un tutuklanmasına neden olan şikayet ise Ahmet ve Berrin’den geldi. Nezarethanede eşi Kazım’ı ziyaret etmek isteyen Macide, Kazım’ın görüşmeyi reddetmesiyle sarsıldı.

Berrin, oğluna bir ilaç içirerek onu istediği bir kızla evlendirmek isteğini dile getirdi. Açık bir şekilde bu kızın da Serra olduğunu oğluna söyleyen Berrin, oğlunun iyileştiğine herkesi inandırması gerektiğine inanıyor.

Cihangir’in çabalarıyla oğlu Kazım’ı ziyarete giden Berrin duyduğu üzüntüyü dile getirirken Kazım ise bu yalanlara inanmadığını ifade etti. Annesi Berrin’in Macide’yi öldürmek istediğini bilen Kazım, annesine sert bir çıkış yaptı. Bunun üzerine Berrin ise oğlunu, Nermin’in Ahmet’i bıçakladığını bildiğini Macide’ye söylemekle tehdit etti.

Oğlunu evlendirmek için girişimlerini hızlandıran Berrin, Serra ile görüşerek açık bir şekilde oğluyla evlenmesini istediğini söyledi. Berrin ise bu teklifi kabul ederek Zafer’e boşanmak istediğini söyledi.

Ayrılık aşamasında olsa da, eşinin hapisten kurtulmasını isteyen Macide, avukat Nazlı Şahiner ile anlaşarak davaya bakması için ikna etti. Kazım da bu teklifi kabul edince Macide ile avukat birlikte dava üzerinde çalıştılar.

Berrin ise planlarını başarıya ulaştırmış ve Ahmet ile Serra’yı evlendirmeyi başarmıştı.

Dava günü geldiğinde Macide Kazım’a koşup sarılsa da, Kazım’dan aynı tepkiyi alamadı.

Avukat Nazlı’nın başarılı savunmasıyla beraat eden Kazım, basın açıklaması yaparak  avukata özel bir teşekkür iletmeyi ihmal etmedi.

Öte yandan Kazım, Macide’ye dönerek, kendisiyle annesinden intikam almak için evlendiğini bildiğini söyleyerek “her şey bitti” cümlesini kurdu.

 

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ