Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Gecenin Ucunda 15. Bölüm Özeti

Ana Sayfa » Dizi Film Haberleri » Gecenin Ucunda 15. Bölüm Özeti
Google News Abone Ol
Gecenin Ucunda 15. Bölüm Özeti

Salı günleri yayınlanmaya başlayan ve Star Tv’yi reytinglerde yukarılara taşımayı başaran Gecenin Ucunda 15. Bölümüyle 17 Ocak Salı günü ekranlara geldi.

Yayınlanan bölümde Kazım ile Macide’nin boşanma haberi gündem olurken, Kazım’un tutuklanmasına neden olan şikayet ise Ahmet ve Berrin’den geldi. Nezarethanede eşi Kazım’ı ziyaret etmek isteyen Macide, Kazım’ın görüşmeyi reddetmesiyle sarsıldı.

Berrin, oğluna bir ilaç içirerek onu istediği bir kızla evlendirmek isteğini dile getirdi. Açık bir şekilde bu kızın da Serra olduğunu oğluna söyleyen Berrin, oğlunun iyileştiğine herkesi inandırması gerektiğine inanıyor.

Cihangir’in çabalarıyla oğlu Kazım’ı ziyarete giden Berrin duyduğu üzüntüyü dile getirirken Kazım ise bu yalanlara inanmadığını ifade etti. Annesi Berrin’in Macide’yi öldürmek istediğini bilen Kazım, annesine sert bir çıkış yaptı. Bunun üzerine Berrin ise oğlunu, Nermin’in Ahmet’i bıçakladığını bildiğini Macide’ye söylemekle tehdit etti.

Oğlunu evlendirmek için girişimlerini hızlandıran Berrin, Serra ile görüşerek açık bir şekilde oğluyla evlenmesini istediğini söyledi. Berrin ise bu teklifi kabul ederek Zafer’e boşanmak istediğini söyledi.

Ayrılık aşamasında olsa da, eşinin hapisten kurtulmasını isteyen Macide, avukat Nazlı Şahiner ile anlaşarak davaya bakması için ikna etti. Kazım da bu teklifi kabul edince Macide ile avukat birlikte dava üzerinde çalıştılar.

Berrin ise planlarını başarıya ulaştırmış ve Ahmet ile Serra’yı evlendirmeyi başarmıştı.

Dava günü geldiğinde Macide Kazım’a koşup sarılsa da, Kazım’dan aynı tepkiyi alamadı.

Avukat Nazlı’nın başarılı savunmasıyla beraat eden Kazım, basın açıklaması yaparak  avukata özel bir teşekkür iletmeyi ihmal etmedi.

Öte yandan Kazım, Macide’ye dönerek, kendisiyle annesinden intikam almak için evlendiğini bildiğini söyleyerek “her şey bitti” cümlesini kurdu.

 

 

Ekleyen :Muhammet YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Gecenin Ucunda 15. Bölüm Özeti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Merve Oflaz:” Kimseye Muhtaç Olmamak Özgüvenimi Tetikliyor” Üç Kuruş Saat Kaçta,Üç Kuruş Tekrarı Saat Kaçta, Hangi Kanalda, Kaçıncı Bölümü yayınlanacak? İklime Uyum ve Dirençli Binalar, Dünya Çevre Haftasında Yeşil Rapido’da Konuşulacak.- Güncel Haberler Dargeçit Bilgi Evi Gençlerin Hizmetinde- Güncel Haberler Aşkın Anatomisi Birevim Mobil Uygulama ile sektörde bir ilke imza attı- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

29 Mayıs Pazartesi Reyting Sonuçları Açıklandı: Ömer Dizisi Reytinglerde Zirveye Oturdu! 28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - İstanbul Evden Eve Nakliyat - Fethiye Kiralık Villa - İstanbul Eşya Depolama - Kore Kozmetik Ürünleri - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat