Gibi Dizisi 3. Sezon İlkkan’a Ne Olacak?

14.10.2022

0 Yorum

Gibi Dizisi 3. Sezon İlkkan’a Ne olacak? Yayınlanan fragmanda gördüğümüz kadarıyla İlkkan ve Yılmaz karakterlerinin araları açılıyor.

Gibi Dizisi 3. Sezon İlkkan’a Ne Olacak?

Exxen’de yayın hayatına başlayarak mizah sevenlerin gönlünü kazanan Gibi dizisinin 3. Sezon fragmanı yayınlandı. Fragmanda kendisine çok az yer verilmesinden dolayı izleyicilerin aklında bir soru oluştu. Gibi Dizisi 3. Sezon İlkkan’a Ne olacak? Yayınlanan fragmanda gördüğümüz kadarıyla İlkkan ve Yılmaz karakterlerinin araları açılıyor.

Gibi Dizisi 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Geride bıraktığımız günlerde bizlerde yeni bir mizah türü oluşturan Gibi dizisinin yeni sezonu heyecanla bekleniyor. Peki Gibi Dizisi 3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Geçtiğimiz günlerde 3.sezon fragmanının yayınlanmasıyla birlikte Gibi dizisinin 3.sezonu Ekim ayında yeni bölümleriyle yayınlanmaya başlanması bekleniyor. İlk yayın tarihini 7 Ekim 2022 olarak belirleyen ekip, belirledikleri tarihe yetiştiremedikleri için yayınlayamadılar. Bundan dolayı Ekim ayı içerisinde yayınlanması bekleniyor. Yayınlanan 3.sezon fragmanında şahit olduğumuz Yılmaz ( Feyyaz Yiğit) ve Ersoy ( Ahmet Kürşat Öçalan) arasında geçen diyalogdan anladığımız kadarıyla Yılmaz ile İlkkan arasında her zamanki gibi bir gerginlik olacak. Gibi Dizisi 3.Sezon İlkkan’a Ne Olacak? sorusunu tekrardan akıllara getiriyor. Başlarından geçen her olayı absürt bir şekilde atlatan ikiliyi yeni sezonda nasıl olaylar beklemekte birlikte göreceğiz.

gibi dizisi ilkkan

 Gibi Dizisinin Konusu Nedir?

Geçtiğimiz yılda Exxen’de yayın hayatına başlayan ve kendi kitlesini oluşturan Gibi dizisi 2 sezonu geride bıraktı. Henüz bu diziyi duymayanlar için şimdi sizlere Gibi Dizisinin Konusu Nedir? sorusunu cevaplayacağız. Feyyaz Yiğit ve Yiğit Kedi’nin kaleme aldığı Gibi dizisi bir absürt komedi dizisidir. Ülkemizde bu mizah dalı çok gelişmiş olmasa da Gibi dizisi ile önemli bir ilerleme kat etmiştir. Leyla ile Mecnun ile önü açılan bu mizah türünün öncülerinden olmayı başarmıştır Gibi Dizisi. Yılmaz ve İlkkan karakterleri birbirleri ile sürekli kavga eden en yakın iki arkadaştır. Kavga etmeleri dışında ikisinin en büyük özelliği hayatlarında normal giden olayları absürt bir hal aldırıp alt üst etmeleri. Her bölümde farklı mesajlar vermekte olan dizi sizleri şakalara boğmak yerine absürt bir olayda normal davranışlar sizlere farklı bir atmosfer sunarak güldürüyor. İçinde bulunduğumuz Ekim ayında 3.sezonu yayınlanacak dizide farklı olaylar ve farklı konular bizi beklemekte. Bu olaylar ve konular dışında merak edilen diğer mesela Gibi Dizisi 3. Sezon İlkkan’a Ne Olacak? sorusudur. Yayınlanan fragman anladığımız kadarıyla İlkkan ( Kıvanç Kılınç) ile Yılmaz ( Feyyaz Yiğit)  karakterlerinin aralarında bir gerginlik oluşacak ve her zaman olduğu gibi kavga etmeyi başaracaklar. İki usta başrol oyuncusu da diziye devam etmektedir.  

Yazar: Batuhan Çelik

Batuhan Çelik2002 yılında İstanbul'da doğdum, büyüdüm. Yıldız Teknik Üniversitesi'nde hazırlık okuyup Trakya Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümüne geçiş yaptım. İçerik yazarlığı yapmaktayım ve bu konuda eğitim almaya devam ediyorum.

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ