Gönül Dağı başlıyor: Dilek öldü! Taner ve Bebeği şimdi ne yapacak?

01.09.2022

2 Kişi Okumuş

0 Yorum

Gönül Dağı başlıyor: Dilek öldü! Taner ve Bebeği şimdi ne yapacak?

TRT ekranlarında ekrana gelen Gönül Dağı üçüncü sezonunda izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Anadolu insanının iç ısıtan hikayesini anlatan oyun, iç ısıtan sahneleriyle reyting rekorları kırıyor. Genç, yetenekli ve usta oyuncuların bir araya geldiği Gönül Dağı yeni sezonda ekrana bambaşka bir tema getirecek. Güzel oyuncu Gülsim Ali’nin hayat verdiği Dilek karakteri, hikayesinin bitmesinin ardından diziden ayrıldı.

Gülsim Ali’nin sezon finalinde ölümü izleyenleri ağlatırken, hikayenin nasıl gelişeceğini görmek ilginçti. Dilek doğum yaptıktan sonra, Gönül dağından düşen kaya parçası sonucunda hayatını kaybeder ve Taner yaralarını sarmak için bir kez daha amcasının oğullarına sığınır. Ancak bebeğe kimin bakacağı ve kimin emzireceği Twitter’ın gündeminde. Bölüm 66’nın bir özeti Twitter’da dolaşırken, afişin yayınlanması insanların kafasını karıştırdı. Afişte bavullu kadının kim olduğu merak edilirken bazı isimler de atıldı.

Gönül Dağı Dizisinde Yeni Dilek Kim Olacak?

Bu yazıda neler var?

Gönül Dağı’nda bir afişte bavullu bir kadın beliriyor. Ancak kadının kim olduğu konusunda herhangi bir bilgi verilmedi. Seyirci Taner’in bebeğine bakacak bir anne bulmasını ve kadroya yeni birinin katılmasını ister. Bu durumda Hilal Altınbilek ve Buse Varol’un isimleri gündeme alınırken, iddialara ilişkin ne ekip ne de oyuncu herhangi bir açıklama yapmadı. Diziden yeni kareler geldi. Taner ve çocuğunun yürek burkan fotoğrafları 66. bölüm fragmanı ile geliyor. Taner’in Dilek’i unutamaması ve bebeği hastaneden almaması da izleyenleri ağlatan bir diğer detay oldu. Twitter’da yayınlanan kare büyük ilgi görürken, gedellideki yeni düzen merak edilmeye başlandı.

 

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz