29 Nisan Cuma reyting sonuçları çıktı! İyilik dizisi mi, Kasaba Doktoru dizisi mi, Aziz dizisi mi, Kaderimin Oyunu mu, Arka Sokaklar mı, Yalnız Kurt mu?

Sıradaki içerik:

29 Nisan Cuma reyting sonuçları çıktı! İyilik dizisi mi, Kasaba Doktoru dizisi mi, Aziz dizisi mi, Kaderimin Oyunu mu, Arka Sokaklar mı, Yalnız Kurt mu?

e
sv

Görkem Uludüz yapımcılığında Payidar: Gazi’nin Büyük Tablosu yakında sinemalarda

30 Nisan 2022 12:21
Görkem Uludüz yapımcılığında Payidar Gazi'nin Büyük Tablosu yakında sinemalarda

Televizyon programı yapımcılığı ve sunuculuğu derken son olarak sinema dünyasında boy göstermeye başlayan Görkem Uludüz, bir dergi çekimleri için Zorlu AVM’de objektiflere yansıdı.

Farklı sinema projeleri olduğunu belirten 39 yaşındaki yapımcı, yönelttiğimiz sorulara “Daha önce hiç bu kadar heyecanlanmamıştım. Kısa bir süre sonra bir hayalimi daha gerçekleştiriyorum. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk belgeseli ile 27 Mayıs tarihinde vizyona giriyoruz. Bu süreçte bir çok zorluklar yaşadık, ne yazık ki etrafımızda samimiyetsizlikler de gördük. Bu da bir tecrübe oldu. Önemli olan güzel bir sonuç çıkmasıydı ve bunu da başardığımızı düşünüyorum” yanıtını verdi.

Payidar: Gazi’nin Büyük Tablosu 27 Mayıs’ta sinemalarda

Yapımcılığını Görkem Uludüz’ün üstlendiği ve Atatürk’ün özel hayatını, sanata olan ilgisini konu alan belgesel Payidar: Gazi’nin Büyük Tablosu, 27 mayıs tarihinde izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Atatürk’ün amcazadesi Selin Söğütlügil’in anlatımına eşlik eden büyük ustalar Müjdat Gezen ve Bedri Baykam’a Nefise Karatay, Şebnem Schaefer, Ege ve Gamze Lim eşlik ediyor.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.