Grup Gündoğarken ve Kalben Canlı Konserle JoJo Platformunda- Güncel Haberler

13.07.2021

Kişi Okumuş

0 Yorum

Grup Gündoğarken ve Kalben Canlı Konserle JoJo Platformunda- Güncel Haberler

İlhan, Burhan ve Gökhan Şeşen tarafından 1982 yılında kurulan, 38 yıllık müzikal yaşamında Türk müziğine yön veren Grup Gündoğarken Misafir Odası konseptiyle 14 Temmuz akşamı Jolly Joker Vadistanbul’dan canlı olarak JoJo’da olacak. Konseptin konuğu son albümüyle de dillere pelesenk olmuş şarkılara imza atan Kalben.

 

Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden seyredilebilecek  konserde grup, “Ellerimde Çiçekler, Gibi Gibiyim, Ankara’dan Abim Geldi, Sensiz Olmaz” gibi unutulmaz şarkıları da seslendirecek. Kalben “Haydi Söyle, Sadece, Ben Her Zaman Sana Aşıktım” gibi hem sevilen şarkılarıyla hem de keyifli sohbetiyle Grup Gündoğarken’e  eşlik edecek.

 

Etkinliğin biletleri Biletix’te

 

Eğlenceyi dijital ortamda “en gerçekçi’’ halde yaşamak isteyenler için JoJo

 

JoJo platformuna üye olan kullanıcılar, online konser ve etkinliklerin tadını sevdikleri ve arkadaşlarıyla ‘’yan yana ve bir aradaymış’’ gibi çıkarabiliyor.

 

Kullanıcılar; JoJo’nun sunduğu Odalı Bilet kategorisinden alacakları ‘’tek bir bilet’’ ile 5 arkadaşını konser veya etkinliğe telefon numaraları üzerinden davet edebiliyor. Böylece sevdikleri ve şarkılarına yüksek sesle eşlik etmek istedikleri sanatçının konserini, kendilerine özel sunulan odada arkadaşlarıyla birlikte izleyebilecek ve sınırsız eğlenceyi gerçek bir konser atmosferinde yaşayabiliyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

İlgili Terimler :

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz