Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hababam Sınıfı Antalya’da- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Kültür Sanat » Hababam Sınıfı Antalya’da- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Türk Sineması’nın unutulmaz filmi Hababam Sınıfı 1 Temmuz Perşembe (bu akşam) Sahilde Sinema Var etkinliği kapsamında sinemaseverlerle buluşacak.   Film öncesi Hababam Sınıfı oyuncuları ile söyleşi gerçekleştirilecek.Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından devam eden Sahilde Sinema Var etkinliği kapsamında 1 Temmuz Perşembe (Bugün) saat 20.30’da Hababam Sınıfı filmi gösterilecek. Türk Sineması’nın efsane filmi Hababam Sınıfı gösteriminden önce saat 19.30’da filmin kahramanlarıyla bir söyleşi gerçekleştirecek.

 

SÖYLEŞİ VARYART MEYDANI’NDA

 

Hababam Sınıfı oyuncuları Bülent İğdiroğlu, Kazanfer Şener, Necati Demirel, Mehmet Çatay, Ahmet Arıman, Ümit Doğru, Ercan Gezmiş, Eyüp Güçmen, Tuncay Akça, Cengiz Nezir, Teoman Ayık, Dilaver Gür ve Cafer Dere, Konyaaltı Beach Park Varyant Meydanı’nda 19.30’da sevenleriyle söyleşi yapacak.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Hababam Sınıfı Antalya’da- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

   
 • RASTGELE İÇERİKLER

  “Kömürden Enerji Üretmek için Zeytinlikler Feda Edilemez!”- Güncel Haberler Şehir Tiyatrosu Oyuncuları “ZELZELE” Adlı Oyunlarını Özlüce’de Sahnelendi- Güncel Haberler İstanbul Akvaryum’dan ‘Geleceği Besle’ söyleşisi- Güncel Haberler Gölbaşılı Çocuklar Sinemada Buluştu- Güncel Haberler Kartepe Belediyesi 12.Sünnet Şöleni- Güncel Haberler Bayram Tatilinde Yedikleriniz ve Yazın Etkileri Cildinize Yansımasın!- Güncel Haberler

  REYTING SONUÇLARI

  25 Eylül Pazartesi Reyting sonuçları! Hangi Program Birinci Oldu? Haftalık Reyting sonuçları | 18 – 24 Eylül En Çok İzlenen Diziler Televizyon Dünyasında Heyecan Dorukta: 24 Eylül Pazar Reyting Sonuçları Açıklandı! 22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu?

  © 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

  Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

  Sponsorlar - İstanbul havalimanı transfer - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat