Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Halkbank, üreten kadınların yanında- Güncel Haberler

Ana Sayfa » Ekonomi » Halkbank, üreten kadınların yanında- Güncel Haberler
Google News Abone Ol

Halkbank, reklam filminde de gerçek hayatta da “söz kadınların” dedi! 

 

Üreten Kadınlar Projesiyle binlerce kadın girişimciye ilham ve destek veren Halkbank, projenin birinci yılını Kadınlar Günü'ne özel hazırlanan reklam filmiyle kutluyor. Başarılı kadın girişimcilerin öykülerine yer verilen yapımda, sürpriz olarak reklam filminin kadın yönetmeni ve yapım ekibinden kadınlar kamera önüne çıkıyor. 

 

Halkbank, kadın girişimcilere sunduğu avantajlı finansal destekleri, Üreten Kadınlar Projesi ve etkinlikleriyle yurt genelinde duyurarak, Türkiye’nin 7 bölgesinden binlerce kadın girişimciye destek oldu. Proje, pandemi döneminin yaşattığı zorlu koşullar içinde yeni girişimlerin filizlenmesine ve girişimcilerin var olan işlerini geliştirmesine katkı sağladı. 

 

Geçtiğimiz yılın mart ayında da yine kadın girişimci hikayelerini aktaran bir filme yer veren Halkbank, bu yapımla girişimcileri konu alan ikinci filmini yayınlamış oldu. Girişimcilere yönelik çalışmalarını Üreten Kadınlar Yarışması’yla taçlandıran Halkbank, bu kez filmin kahramanı olan kadınların girişim yolculuğundaki azmini, isteğini ve kararlılığını ekranlara taşıdı. 

 

Film boyunca başarı hikayelerinden kısa kesitler görüyoruz. Kars Kaz Evi Kurucusu Nuran Özyılmaz, Big Chefs restoranlarının kurucusu Gamze Cizreli, giyilebilir teknolojiler alanında sıra dışı moda tasarımlarına imza atan Tuba-Ezra Çetin kardeşler ve şef – sosyal girişimci Ebru Baybara Demir, kendi anlatımlarıyla Türkiye’de kadın girişimci olmanın önemine vurgu yapıyor.

 

İstanbul, Kars ve Mardin’de çekilen filme, sürpriz şekilde yapım ekibi de dahil oluyor. Yapımda emeği geçen reklam ajansı ve prodüksiyon firmasının kadın çalışanlarının yanı sıra filmin yönetmeni Burcu Matur, kamera önüne geçerek filmin gerçekliğine ve etkisine katkıda bulunuyor. 

 

Film, kadınlara teşekkür plaketi sunulması ve oyuncu Zeyno Günenç’in sesiyle “Onlar hayallerine ulaşmak için olmazların, yapamazsınların üstesinden gelen girişimci Türk kadınları” sözünü tamamlayan “Önce Halk, Sonra Bankayız” mottosuyla sona eriyor. 

 

REKLAM KÜNYESİ

Reklamveren: Halkbank 
Reklamveren Yetkilisi: Ahmet Sami Pancaroğlu, Ahmet Alper Koçak, Ayşe Güneş, Gamze Alev, Meltem Okutmuş, Şermin Keskin Uzun
Reklam Ajansı: Renosans İstanbul
Ajans Başkanı: Sedat Tunç
Kreatif Direktör: Ersin Pekin, Şahin İnan 
Kreatif Ekip: Bora Uz, Kayhan Başpınar, Didem Azizoğlu, Sinan Aslantaş, Ertunç Gün, Sinan Kars, Taha Işıklar
Müşteri İlişkileri Direktörü: Arzu Yaraş
Müşteri Temsilcisi: Aslı Birincioğlu
Storyboard: Ali Durak
Prodüksiyon Şirketi: Oneofus
Yönetmen: Burcu Matur
Görüntü Yönetmeni: Alican Akgün
Post Prodüksiyon: Pixel Post Prodüksiyon 
Müzik: Jingle House
Medya Ajansı: Skala Medya

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Halkbank, üreten kadınların yanında- Güncel Haberler - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Dell Technologies, Verinin Değerini Uç Noktalarda Açığa Çıkarıyor İstanbul Büyükşehir Belediyesi  İBB Şehir Tiyatroları’nda Bu Hafta 7-11 Aralık 2022- Güncel Haberler Reyting sonuçları 3 Haziran Cuma: Zirve Kimin? Şişli Yeni Yıl Coşkusuna Hazır- Güncel Haberler Pandemide panik bozukluğu ve anksiyete bozukluğu yaygınlaştı- Güncel Haberler Zorlu PSM’de Bu Hafta; 11-17 Ocak- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat