Hande Erçel ve Burak Deniz İçimdeki Yabancı İçin Bir Araya Geliyor

10.01.2023

0 Yorum

En son Aşk Laftan Anlamaz dizisinde bir çift halinde ekranlarda gördüğümüz Hande Erçel ve Burak Deniz, Fox yapımı İçimdeki Yabancı için yeniden bir araya geliyor.

Hande Erçel ve Burak Deniz İçimdeki Yabancı İçin Bir Araya Geliyor

Sen Çal Kapımı adlı başarılı projenin ardından bir süredir ekranlarda görünmeyen Hande Erçel bomba bir proje ile yeniden izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İçimdeki Yabancı adlı FOX Tv dizisi için anlaşma yaptığı bilgisi alınan başarılı oyuncunun resmi imzayı atması bekleniyor.

2023 dizileri kervanına yeni bir proje katmaya hazırlanan Fox TV, İçimdeki Yabancı dizisi için henüz bir gün belirlemiş değil. Başrolde Hande Erçel ve Burak Deniz ikilisine yer vermeyi düşünen proje yöneticilerinin kesin kararı imzalarla birlikte açıklanması bekleniyor.

Aşk Laftan Anlamaz İkilisi Birleşiyor

En son Aşk Laftan Anlamaz dizisinde bir çift halinde ekranlarda gördüğümüz Hande Erçel ve Burak Deniz, Fox yapımı İçimdeki Yabancı için yeniden bir araya geliyor. Ethem Özışık’ın senaryo yazımına devam ettiği projenin yönetmenliğini de Neslihan Yeşilyurt devralmış durumda.

Yönettiği başarılı projelerle dikkat çeken Yeşilyurt’un, bu proje ile nasıl bir başarı yakalayacağı şimdiden ön görülebiliyor. Başarılı iki oyuncuyu bir araya getirecek olan dizinin yapımcılığını ise Tİms&B üstleniyor.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ