Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Hayatımın Neşesi 2.Bölüm Özeti: İlişkilerin Zorlu Sınavı, Hayal Kırıklıkları ve Yeni Bağların Oluşumu

Ana Sayfa » Dizi Film Haberleri » Hayatımın Neşesi 2.Bölüm Özeti: İlişkilerin Zorlu Sınavı, Hayal Kırıklıkları ve Yeni Bağların Oluşumu
Google News Abone Ol

Heyecanla beklenen dizi, Hayatımın Neşesi ikinci bölümünde Aylin ve Serdar arasındaki bağların daha da gerildiği bir noktaya gelirken, Mustafa’nın evlilik yıldönümü sürprizi Neşe için büyük bir hayal kırıklığına dönüşür.

Bu durumun yanı sıra, Neşe’nin okula geri dönme kararı ve Sevda’nın tepkileri, ikilinin arasındaki çekişmeyi daha da artırır. Neşe’nin fakülteye yeniden adım atma cesaretiyle birlikte, karşılaştığı zorluklar da başlar. Ancak Neşe’nin kararlılığı, Sevda’nın okulu bırakma ısrarlarını geride bırakır. Neşe’nin beklenmedik bir şekilde Mustafa ve Mehmet’le hastanede karşılaşması, beklenmedik sonuçlara yol açar. Aylin ve Neşe arasında ise yeni bir arkadaşlık bağı oluşurken, Mustafa’nın evindeki yeni düzen birçok zorluğu beraberinde getirir.

Hayatımın Neşesi 2.Bölüm Özeti: İlişkilerin Zorlu Sınavı, Hayal Kırıklıkları ve Yeni Bağların Oluşumu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 

RASTGELE İÇERİKLER

Soyer: Anı Evi başka bir gelecek hedefinin parçası- Güncel Haberler ABD Enflasyonu-Biden’ın Kripto Kararnamesi ve Bitcoin’e Etkisi- Güncel Haberler Ege’de Manga Rüzgârı- Güncel Haberler Tancan: Güneş Enerjisi Kurulu Gücünde Avrupa’da 8, Dünyada 16’ncı Sıradayız- Güncel Haberler Anadolu Hayat Emeklilik’ten Uzay Kampı Ödüllü Kampanya- Güncel Haberler Yemeksepeti Kamu Politikaları ve Kamu İlişkileri Direktörü Görevine Senem Yavaş Getirildi- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

22 Eylül Cuma Reyting Sonuçları: Hangi Yapım Birinci Oldu? 21 Eylül Perşembe Reyting Sonuçları Heyecanla Bekleniyor: Hangi Yapım Birinciliği Kapacak? 20 Eylül Çarşamba Reyting Sonuçları: Çöp Adam, Dönence ve MasterChef All Star Reyting Yarışında Kim Önde? 18 Eylül 2023 Reyting Sonuçları: Hangi Dizi ve Programlar Öne Çıktı?

© 2023 Tüm Hakları Saklıdır. ReytingTv.com

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar matematik özel ders - Ankara Boşanma Avukatı - Nakliyat