İçimdeki Yabancı Dizisi Geliyor

08.01.2023

0 Yorum

Hande Erçel ve Burak Deniz başrollerinin yer aldığı İçimdeki Yabancı dizisi oyuncu kadrosu da henüz netlik kazanmadı

İçimdeki Yabancı Dizisi Geliyor

Uzun süredir ekranlarda arzu edildiği kadar görülemeyen Hande Erçel yeni bir diziyle seyircisine kavuşuyor. Yönetmelik görevi için Neslihan Yeşilyurt ile anlaşma yapılan İçimdeki Yabancı oyuncular arasında Hande Erçel ve Burak Deniz bulunuyor.

Her iki oyuncunun da dizi için imza aşamasında olduğu öğrenilirken, resmiyetin kazanması içinse senaryonun tamamlanması bekleniyor. Onur Koralp ve Pınar Bulut tarafından senaryo yazımı devam ederken, Ethem Özışık senaryoyu devralmıştı. Böylelikle oyuncular da imza için senaryonun son halini beklemeye koyuldu.

İçimdeki Yabancı yayın tarihi henüz belli olmasa da Fox TV ekranlarında olacağı biliniyor. Yapılan anlaşma henüz resmiyet kazanmasa da İçimdeki Yabancı konusu ile izleyicinin beğenisini toplayacağı konuşuluyor.

Hande Erçel ve Burak Deniz başrollerinin yer aldığı İçimdeki Yabancı dizisi oyuncu kadrosu da henüz netlik kazanmadı. Daha önce Sadakatsiz ve Yasak Elma için yönetmenlik yaparak başarılı sonuçlar alan Neslihan Yeşilyurt’un yeni projesinde de başarılı olacağı tahmin ediliyor.

 

Yazar: Muhammet Yıldırım

Muhammet Yıldırımİstanbul'un Şişli ilçesinde 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Psikoloji bölümünü 2012 yılında başarıyla bitirmiştir. Evli olup, 1 çocuk babasıdır.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Reyting Tv'ye abone olun      jakuzi   Tv yayın akışı

BENZER İÇERİKLER

SİNEMA KÖŞESİ

FACEBOOKTA BİZ