Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kardeşlerim 78. Bölüm Özeti

Ana Sayfa » Dizi Film Haberleri » Kardeşlerim 78. Bölüm Özeti
Google News Abone Ol
Kardeşlerim 78. Bölüm Özeti

Sevenlerini Cumartesi akşamları ekran başına kilitleyen Atv’nin Kardeşlerim dizisi 78. Bölümü ile yine seyircisini merakta bırakmayı başardı. 4 Şubat Cumartesi günü ekranlara gelen 3. Sezon 78. Bölümde ilginç olaylar yaşandı.

Ömer, Asiye’nin onu evden kovmasının ardından Tolga ve Doruk’un yanına giderek orada kalmaya başlar. Orhan ve Şengül’ün birlikte kaldığın öğrenen Gönül, Eren’lere musallat oldu. Şengül, çıkan yangından kurtulduktan sonra Gönül’ün dükkanına saldırdı.

Kardeşlerim 78. Bölüm özetinde ayrıca Doruk ve Asiye aşkında da gelişmeler yaşandı. Doruk, Asiye’ye Nebahat’ın planlarını umursamadan aşklarına devam etmeleri gerektiğini anlattı. Bir diğer güzel aşıklar lan Berk ve Aybike arasında gelişmeler yaşandı. Berk’in annesinin gerçek yüzünü Berk’e göstermek için Aybike Gönül’ün dükkanına daldı.

Ömer ise tam Süsen’i sıkıştırıp itirafı alacakken Sarp gelerek buna engel oldu. Bu sırada Eylül’e ders anlatmaya gittiğinde ise depoya baktı ve Asiye’nin haklı çıktığını anladı. Babaannesinin ilacını yerde bulduktan sonra Şevval ile yüzleşti ve Şevval ise babaanneyi depoda tuttuğunu itiraf etti!

Bu bilgi karşısında sakinliğini gizleyemeyen Ömer ise çareyi Şevval’i aynı depoya kapatmakta buldu. Ahmet çocuklarla birlikte il dışına çıkarken, Şevval ise Ömer’in kapattığı yerde 3 gün boyunca esir olacaktı.

 

Ekleyen :Muhammet YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kardeşlerim 78. Bölüm Özeti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Trafik Gönüllüleri Geliyor- Güncel Haberler Prof. Dr. Paul Argenti, influencer iletişimine dikkat çekti: “Tüketiciler akranlarına güveniyor”- Güncel Haberler Başkan Bilgin’den Ramazan Ayı Mesajı- Güncel Haberler Prof. Dr. Kürşad Turgut Anma Sergisi, Yakın Doğu Üniversitesi Veteriner Hekimliği Fakültesi’nde açıldı- Güncel Haberler Borusan Sanat’tan Dopdolu Bir Program- Güncel Haberler Cumhuriyet Fener Alayı ve Konser: Bin Yaşasın Cumhuriyet- Güncel Haberler

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat