Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Kardeşlerim Ahmet Yılmaz Kimdir? (Kaan Çakır)

Ana Sayfa » Biyografi » Kardeşlerim Ahmet Yılmaz Kimdir? (Kaan Çakır)
Google News Abone Ol
Kardeşlerim Ahmet Yılmaz Kimdir? (Kaan Çakır)

Kardeşlerim dizisi Ahmet Yılmaz kim? Sizler için araştırdık..

Her hafta yeni çarpıcı gerçeklerin ortaya çıktığı ATV’nin sevilen drama dizisi Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosunu genişleterek yoluna devam ediyor. Yeni sezonla birlikte yeni isimlerin dahil olduğu Kardeşlerim dizisine bir de Ömer’in biyolojik babası eklendi! Önceki sezonda biyolojik annesinin Suzan hanım olduğunu öğrenen Ömer, bu kez de öz baba çatışmasıyla karşı karşıya kalacak. Kardeşlerim dizisi Ömer’in babası Ahmet Yılmaz rolünü ise Kaan Çakır canlandırıyor.

Kaan Çakır (Kardeşlerim Ahmet Yılmaz) Kimdir?

1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Kardeşlerim dizisi Ahmet rolünü oynayan Kaan Çakır, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvar’ını bitirdikten sonra pek çok ulusal dizide rol almıştır. Diriliş Ertuğrul ve Bodrum Masalı gibi en büyük ses getiren dizilerin yanısıra Kardeşlerim dizisi Ahmet Yılmaz aynı zamanda İstanbullu Gelin, Benim Adım Melek ve Mehmed: Bir Cİhan Fatihi dizilerinde de önemli rollerde kendisini izlemiştik.

Kardeşlerim dizisi Ahmet kimdir sorusunun cevabı olan Kaan Çakır, bu dizide zengin ve keyfine düşkün bir iş adamını canlandırıyor. Ailesiyle birlikte yurtdışından Türkiye’ye yerleşmeye karar veren Ahmet Yılmaz isimli iş adamı, Ömer’in gerçek babası olduğu gerçeğiyle birlikte bir çorap söküğü gibi pek çok sorunu ve çatışmayı da beraberinde getirecektir.

Ekleyen :Muhammet YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kardeşlerim Ahmet Yılmaz Kimdir? (Kaan Çakır) - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Ego Dizisi Sibel Kimdir?

Ego Dizisi Sibel Kimdir? 06 Şubat 2023

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Renault Trucks, 2023’ten itibaren tüm pazar segmentleri için elektrikli araç gamı sunacak Yaratıcı ekonomilerin desteklenmesine yönelik çevrimiçi eğitim- Güncel Haberler Kingston Technology, DDR5 Belleklerde Intel Platform onayı alan ilk (Üçüncü Parti) Tedarikçi Oldu- Güncel Haberler Bel Ağrısı ve Bacaklarında Uyuşma Yaşayanların Yaklaşık Yüzde 17’sinde Neden Priformis Sendromu- Güncel Haberler 10 Nisan Pazar Reyting sonuçları: Lider Yapım Merak Konusu! Otizmli bireyler için “Öyle Söyleme!”yin

REYTING SONUÇLARI

28 Mayıs Pazar Reyting sonuçları çıktı! 27 Mayıs 2023 Cumartesi Günü Reyting Sonuçları: Gönül Dağı ve Kardeşlerim Arasındaki Rekabet Hangisi Kazandı? 25 Mayıs Perşembe Reyting sonuçları! Camdaki Kız, Yüz Yıllık Mucize, Gülcemal, Al Sancak, Gelsin Hayat Bildiği Gibi ve Survivor 23 Mayıs Salı Reyting sonuçları belli oldu!

MT Medya Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2023 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz!

Reyting TV - Gelecek Hayallerinin Peşini Bırakmayanlarındır

Sponsorlar: Ankara Boşanma Avukatı - Malatya araç kiralama - Nakliyat - şehirler arası nakliyat